Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2022, 20:42

autor: Zuzanna Domeradzka

Nowy Need for Speed wreszcie oficjalnie; wiemy, kiedy zapowiedź

Nowy Need for Speed zostanie w końcu oficjalnie zapowiedziany w tym tygodniu - i wszystko wskazuje na to, że jego podtytuł to faktycznie Unbound.

Źródło fot. Electronic Arts
i

Przesłanki o tegorocznym Need for Speed krążą po sieci już od dłuższego czasu. Do tej pory Electronic Arts uparcie milczało co do ujawnienia jakichkolwiek informacji. Dzisiaj jednak oficjalnie zapowiedziano premierę zwiastuna najnowszego NfS. Nastąpi ona w ten czwartek o godzinie 17:00 czasu polskiego. Trailer będziecie mogli obejrzeć tutaj – podobno ma on trwać minutę i 35 sekund.

Ponadto wygląda na to, że EA zaliczyło dzisiaj wpadkę, przez którą potwierdzony został przeciek związany z podtytułem gry. Przez jakiś bowiem czas na stronie firmy przedstawiającej katalog gier wyścigowych widniał Need for Speed: Unbound właśnie. Przez to zobaczyliśmy też grafikę promocyjną produkcji:

Nowy Need for Speed wreszcie oficjalnie; wiemy, kiedy zapowiedź - ilustracja #1
Źródło: dtf.ru.

Poza tym branżowy informator Tom Henderson donosił już, że NfS: Unbound ma wyjść 2 grudnia tego roku wyłącznie na konsole nowej generacji (PS5, Xbox Series X/S) oraz PC-ty, a 13 października rozpoczną się testy produkcji. To jak na razie nie zostało potwierdzone, ale sprawdził się już inny „donos” Hendersona o oficjalnej zapowiedzi gry na początku października.

Niektórzy fani już sceptycznie podchodzą do Unbound przez plotki o jego kreskówkowych efektach graficznych (zresztą niejako potwierdzone na powyższym obrazku). Jednak jak rzeczywiście wyglądać będzie gra, dowiemy się w czwartek.

  1. Need for Speed - oficjalna strona