Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2022, 19:44

autor: Damian Miśta

Nowe przesłanki o bliskim debiucie Need for Speed Unbound; ruszają testy [Aktualizacja]

Według przecieków testy NfS Unbound rozpoczną się 13 października. Najnowsza gra wyścigowa z kultowej serii ma zostać zapowiedziana oficjalnie przez EA w przyszłym tygodniu.

Źrodło fot. Electronic Arts
i

Aktualizacja

Tom Henderson zauważył jeszcze jedną przesłankę, która wskazuje, że coś zaczyna się dziać w temacie nowej odsłony Need for Speed. Na twitterowym koncie serii zaktualizowano dziś po cichu profilowe obrazki:

Nowe przesłanki o bliskim debiucie Need for Speed Unbound; ruszają testy [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Tom Henderson / Twitter.

Oryginalna wiadomość

Według doniesień Toma Hendersona opublikowanych na łamach serwisu Insider Gaming, 13 października mają rozpocząć się testy nadchodzącej odsłony serii Need for Speed, która jakoby będzie nosiła podtytuł Unbound. W akcji wezmą udział osoby z programu EA Playtesting, do którego można się zapisać tutaj. Wydawca wysyła zaproszenia zawierające szereg pytań odnośnie do tematyki gier wyścigowych. Uczestnicy będą sprawdzać grę do 18 października, przez sześć godzin każdego dnia, a nagrodzeni zostaną czterema grami z portfolio Electronic Arts.

Wymagania dla testerów prezentują się następująco:

  • komputer osobisty lub laptop (nie musi być to sprzęt przeznaczony do gier),
  • kontroler konsoli PlayStation lub Xbox,
  • połączenie z Internetem (przewodowe lub przez stabilne Wi-Fi) o prędkości 100 Mbit/s,
  • kamerka internetowa,
  • słuchawki z mikrofonem.

Co istotne, EA jeszcze nie zapowiedziało oficjalnie NfS Unbound, ale może to nastąpić już w przyszłym tygodniu.

Według nieoficjalnych doniesień premiera gry ma się odbyć 2 grudnia bieżącego roku wyłącznie na PC i konsolach najnowszej generacji, tj. PlayStation 5 i Xboxach Series X/S. Przecieki mówią o nacisku na tryb multiplayer z wykorzystaniem powracającego systemu Autolog. Oprawa graficzna ma być unikalna i oferować realizm z elementami kreskówkowymi.

Damian Miśta

Damian Miśta

Pisał tu i ówdzie hobbystycznie od młodych lat. Był krótko na kierunku dziennikarskim, gdzie zainteresował się psychologią, którą aktualnie studiuje. Mimo tego planów znacznie nie zmienił i zaczął działać na GRY-Online w lipcu 2022 roku. Najlepiej czuje się w tematach technologicznych, chociaż gry i filmy nie kryją przed nim tajemnic. Spędził niezliczoną ilość godzin przemierzając Khorinis, a serię o przygodach Indiany Jonesie zna na pamięć. Czytał również od deski do deski czasopisma branżowe. Poza tym majsterkuje lub wybiera się w podróż do minionych epok.

więcej

E3 2021