Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 września 2013, 19:21

autor: Góral

Need for Speed - opublikowano pierwszy zwiastun filmu

Zaplanowana na marzec 2014 roku filmowa adaptacja gry Need for Speed doczekała się pierwszego zwiastuna, zaprezentowanego przez wytwórnię filmową DreamWorks.

Wytwórnia filmowa DreamWorks opublikowała zwiastun nadchodzącego filmu Need for Speed, w reżyserii Scotta Waugha. Premiera obrazu kinowego została zaplanowana na marzec przyszłego roku.

Film Need for Speed w skrócie:
  • Reżyseria: Scott Waugh (Akt odwagi)
  • Obsada: Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Scott Mescudi, Ramon Rodriguez, Michael Keaton, Rami Malek, Dakota Johnson, Harrison Gilbertson
  • Premiera: marzec 2014 roku

Projekt został oficjalnie zapowiedziany w czerwcu 2012 roku, kiedy to studio DreamWorks poinformowało o nabyciu praw do ekranizacji. Od tamtego czasu dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na jego temat, między innymi o założeniach fabularnych. Historia przedstawi losy mechanika samochodowego o imieniu Tobey, osadzonego w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Po wyjściu na wolność, stara się on zemścić na prawdziwych winowajcach.

W Need for Speed zobaczymy kilka znanych twarzy. Główną rolę odegra Aaron Paul (Jesse Pinkman z serialu Breaking Bad). Oprócz niego wystąpią także Dominic Cooper (Mamma Mia!, Abraham Lincoln: Łowca wampirów), Imogen Poots (28 tygodni później), Scott Mescudi (raper powszechnie znany jako Kid Cudi), Michael Keaton (Batman, Zawód: dziennikarz, Co z oczu, to z serca) i inni.

Need for Speed - opublikowano pierwszy zwiastun filmu - ilustracja #1W listopadzie bieżącego roku ukaże się gra Need for Speed Rivals na konsole obecnej i nowej generacji, a także komputery PC. Produkcja umożliwi wcielenie się zarówno w kierowców, biorących udział w nielegalnych wyścigach, a także w ścigających ich policjantów. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie w naszej zapowiedzi.