Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2013, 09:47

autor: Góral

NBA 2K14 - tegoroczna odsłona całkowicie inna od poprzednich

Przetłumaczyliśmy dla Was najnowszy dziennik dewelopera z nadchodzącej gry NBA 2K14, w którym twórcy opowiadają o wielu zmianach, jakich doczeka się tegoroczna odsłona serii koszykarskiej.

Firma 2K Sports, wydawca gry NBA 2K14, opublikowała nowy dziennik dewelopera, omawiający zmiany, jakich doczeka się najnowsza odsłona sportowej serii. Tytuł ukaże się w Polsce 4 października w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery PC.

Na powyższym materiale twórcy tłumaczą, że tegoroczna odsłona będzie całkowicie inna od poprzednich. Tempo gry zostanie przyśpieszone, poprawie ulegnie balans rozgrywki (podania, rzuty, itd.). Zapewniono także, że w czasie meczu gracze otrzymają więcej przestrzeni do działania. To jednak dopiero początek zmian, ponieważ sztuczna inteligencja ma zostać znacznie usprawniona, przez co atakowanie będzie trudniejsze, a rozgrywka bardziej naturalna.

To oczywiście nie wszystko, co chcą nam przekazać deweloperzy. Więcej dowiecie się z załączonego nagrania, które nasza redakcja opatrzyła w polskie napisy. Jednocześnie warto zasięgnąć lektury ostatniego newsa, w którym pisaliśmy o szczegółach gry NBA 2K14. Wiemy już, ze powróci tryb Crew, umożliwiający tworzenie, wraz ze znajomymi, własnych drużyn, a następnie rozgrywanie nimi spotkań z ekipami z całego świata.

Produkcja ukaże się nie tylko na komputerach PC i konsolach obecnej generacji. Tytuł trafi także na next-geny, gdzie powalczy o prymat z grą NBA Live 14. Marka firmy Electronic Arts powraca po kilkuletniej przerwie i od razu zamierza bić się o tron na Xboksie One i PlayStation 4. Na starszym sprzęcie nie będziemy mieć jednak znowu żadnego wyboru, ale wydaje się, że i tak w żaden sposób nie wpłynie to na wysoką jakość NBA 2K14.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NBA 2K14

NBA 2K14