Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Przemysław Zamęcki 18 listopada 2014, 15:23

Największa aktualizacja Star Stable Online w tym roku

Już w środę 19. listopada świat gry powiększy się o zupełnie nową krainę: Dolinę Ukrytych Dinozaurów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Już w najbliższą środę gracze dostaną możliwość odkrycia zupełnie nowej krainy w świecie Star Stable Online. Na śmiałków czeka dzika, spowita wiecznym śniegiem dolina, pełna zagadek i niespodzianek. Jeźdźcy, wraz ze swoimi wierzchowcami, będą zmuszeni zmierzyć się nie tylko z prawie 200 nowymi zadaniami, ale także walczyć o przetrwanie w surowym, zimowym klimacie. Przygodę w Dolinie Ukrytych Dinozaurów beta testerki gry opisały jako „niesamowicie wciągającą”, „epicką” i „całkowicie wartą długiego oczekiwania”.

Największa aktualizacja Star Stable Online tego roku - ilustracja #1

19. listopada do gry Star Stable Online trafi ogromna aktualizacja, która znacząco poszerzy wyjątkowy świat gry. Dzięki premierowym przygodom, a także nowym, zabawnym postaciom gracze nawet nie zauważą jak szybko wciągnie ich pasjonująca historia, czekającą na nich w Dolinie Ukrytych Dinozaurów.

Jeszcze przed oficjalną premierą dodatku, część szczęśliwców miała okazję uczestniczyć w zamkniętych beta testach. Rozszerzenie spotkało się z bardzo pozytywnymi reakcjami graczy, którzy chętnie uczestniczyli w nowych przygodach. Jedna z beta testerek zapytana o atmosferę doliny opisała ją następująco: „Już wkraczając do Doliny ma się wrażenie, że ta nowa kraina pełna jest tajemnic, które tylko czekają na odkrycie”.

Rozszerzenie zostanie wzbogacone o zupełnie nową ścieżkę dźwiękową, uwydatniającą klimat krainy. Jak zawsze, twórcy gry nie zapomnieli również o elementach edukacyjnych. W Star Stable pojawi się postać spokrewniona ze słynnym naukowcem Albertem Einsteinem. Uczony będzie oczekiwał pomocy graczy w swoich badaniach i ekspedycjach, a także przy złożonych projektach konstrukcyjnych.