Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 kwietnia 2015, 14:42

Najlepsze mobilne aktualizacje tygodnia (m.in. Castlestorm, Angry Birds Go!)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Go!, Castlestorm: Free to Siege, Prison Life RPG, Rocket Cars czy Dungeon Crawlers.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu dla produkcji dostępnych w usługach App Store oraz Google Play.

Angry Birds Go!

Zaczynamy od Angry Birds Go!, czyli gry wyścigowej, która wyszła spod ręki pracowników fińskiego studia Rovio. W minionym tygodniu produkcja otrzymała małą, ale bardzo ważną aktualizację. Łatka wprowadziła bowiem lokalny tryb multiplayer, rozgrywany za pośrednictwem Wi-Fi. Jest to funkcja, o którą fani prosili autorów od dłuższego czasu, więc powinna zadowolić sporą grupę graczy.

Warto dodać, że aktualizacja na razie dostępna jest tylko na iOS i Androida. Wersja na Windows Phone ma się pojawić na dniach.

CastleStorm: Free to Siege

Godną uwagi aktualizację dostało także CastleStorm: Free to Siege, czyli udana hybryda zręcznościówki, gry logicznej i strategii typu tower defense. Łatka wprowadziła sieciowy tryb PvP, w którym możemy rywalizować z innymi użytkownikami. Rozpoczynając zabawę wybieramy jedną z czterech frakcji dysponujących unikalnymi bonusami, a następnie przystępujemy do budowania fortyfikacji. Gdy skończymy możemy skorzystać z systemu wyszukiwania przeciwników. Podczas starć próbujemy zniszczyć twierdzę innego gracza oraz usiłujmy przeszkodzić mu w zrobieniu tego samego z naszym zamkiem.

Dungeon Crawlers

Sporego patcha doczekała się także turówka Dungeon Crawlers. Aktualizacja zawiera osiem nowych map do trybu wyzwań, gęsto zapełnionych potworami i skarbami. Ponadto pojawił się tryb areny, w którym musimy wytrzymać jak najdłużej przeciwko niekończącym się falom wrogów. Autorzy poprawili także system kamery i interfejs oraz gruntownie przerobili mechanizm zapisywania stanu gry, dzięki czemu nie ma już obaw, że przez nieuwagę stracimy ciężko wypracowane postępy.

Rocket Cars

Inną godną uwagi aktualizacją, jest ta, którą otrzymało Rocket Cars. Ta dopracowana gra wyścigowa otrzymała dziesięć nowych torów. Ponadto autorzy poprawili liczne błędy i niedoróbki. To dobry pretekst, aby zapoznać się z tym tytułem, gdyż w kategorii czysto zręcznościowych i lekko zakręconych wyścigów jest to jedna z najciekawszych pozycji ostatnich miesięcy.

Prison Life RPG

Ostatnią zaktualizowaną w zeszłym tygodniu grą, którą chcemy omówić jest Prison Life RPG, czyli produkcja pozwalająca zakosztować życia więźnia odbywającego karę w jednym z amerykańskich zakładów karnych. Patch dodał masę nowych przygód pobocznych. Każdy osadzony posiada teraz jedną przypisaną mu unikalną misję, którą może nam zlecić. Pojawiła się także mini-kampania, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z gangów. Ponadto zwiększono prędkość animacji, poprawiono błędy, oraz dodano nową postać imieniem Fanta. Ponadto wprowadzono system kapusiów i sługusów.