Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 marca 2017, 12:55

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Space Marshals 2 i Dan The Man)

W najnowszym przeglądzie najciekawszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Ascension, Dan The Man, Pixel Starships, Sentinels of the Multiverse oraz Space Marshals 2.

TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Ascension,
 2. Dan The Man,
 3. Pixel Starships,
 4. Sentinels of the Multiverse,
 5. Space Marshals 2.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak zwykle skoncentrowaliśmy się głównie na łatkach dodających nową zawartość lub ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Ascension

Obecnie rynek mobilnych karcianek jest zdominowany przez Hearthstone: Heroes of Warcraft, ale kilka starszych produkcji wciąż radzi sobie całkiem nieźle. Jedną z nich jest Ascension studia Playdek. Gra dostała w zeszłym tygodniu aktualizację z dużym dodatkiem War of Shadows, oferującym nowe karty, historie i bohaterów.

 1. Ascension w App Store
 2. Ascension w Google Play

Dan The Man

Z kolei popularna platformówka Dan The Man otrzymała patcha tematycznie powiązanego z nadchodzącym Dniem Świętego Patryka. Wprowadza on zainspirowany tym świętem kostium oraz nową mapę do trybu survivalowego.

 1. Dan The Man w App Store
 2. Dan The Man w Google Play

Pixel Starships

Ciekawą łatkę dostała także gra Pixel Starships, czyli strategia o dowodzeniu załogą statku kosmicznego. Autorzy gruntownie przebudowali interfejs użytkownika oraz dodali nowe postacie, misje, bronie i ulepszenia systemów pokładowych. Rozbudowano także mechanikę rozwoju podwładnych.

 1. Pixel Starships w App Store

Sentinels of the Multiverse

Warto także wspomnieć o aktualizacji planszówki Sentinels of the Multiverse. Dodano jeden tryb rozgrywki (Challenge Mode) oraz nową drużynę składającą się z trzech superbohaterów. Poprawiono też sporo małych błędów technicznych.

 1. Sentinels of the Multiverse w App Store
 2. Sentinels of the Multiverse w Google Play

Space Marshals 2

Ostatnia aktualizacja, o której chcemy wspomnieć, jest jednocześnie największym patchem, jaki ukazał się w zeszłym tygodniu. Wyśmienita strzelanka Space Marshals 2 wzbogaciła się o cztery obszerne misje z nowymi wyzwaniami i nagrodami.

 1. Space Marshals 2 w App Store
 2. Space Marshals 2 w Google Play