Na dobry początek tygodnia proponujemy cosplay Esdeath, czyli postaci z serii komiksowej Akame Ga Kill!. Wcieliła się w nią Yuriko Tiger.

Tydzień otwieramy cosplayem, w którym Yuriko Tiger przebrała się za Esdeath, czyli postać z japońskiej serii komiksowej Akame Ga Kill! i jej animowanej adaptacji.
Dla porównania przypomnijmy jeden z kadrów z anime:

Akame ga Kill! to japońska seria komiksowa, tworzona scenarzystę znanego jako Takahiro oraz rysownika imieniem Tetsuya Tashiro. Kolejne odcinki pojawiają się co miesiąc w magazynie Gangan Joker i zostały do tej pory zebrane w jedenaście tomów.
Manga doczekała się 24-odcinkowej animowanej adaptacji, którą wyemitowano w zeszłym roku. Ponadto japońskie studio deweloperskie MinatoSoft pracuje nad grą opartą na tej licencji, choć na razie nie ujawniono żadnych konkretów.




Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
1

Autor: Adrian Werner
Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.