Luty nie rozpieszcza nas zniżkami tak, jak robiły to grudzień i styczeń. Wśród nielicznych weekendowych ofert na sprzęt i akcesoria znajdziemy tańsze myszy, klawiatury, telewizory i konsole do gier.
Trzeci weekend lutego nie rozpieszcza nas nadmiarem zniżek. W sklepie eMAG trwa końcówka wyprzedaży zimowej, w x-komie w ramach akcji promocyjnej ceny wybranych akcesoriów zostały obniżone do okrągłych wartości… i to w zasadzie tyle, jeśli chodzi o warte uwagi cięcia cen. Taniej kupimy klawiatury, myszki, konsole do gier oraz telewizory.
UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:
Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Aby uzyskać cenę promocyjną, przy składaniu zamówienia należy użyć kodu „rowna-cena”. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:
ZASTRZEŻENIE
Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.
1

Autor: Michał Grygorcewicz
Tworzy artykuły o grach od ponad dwudziestu lat. Zaczynał od amatorskich serwisów internetowych, które sam sobie kodował w HTML-u, potem trafiał do coraz większych portali. Z wykształcenia inżynier informatyk, ale zawsze bardziej go ciągnęło do pisania niż programowania i to z tym pierwszym postanowił związać swoją przyszłość. W grach przede wszystkim szuka opowieści, emocji i immersji, jakich nie jest w stanie dać inne medium – stąd wśród jego ulubionych tytułów dominują produkcje stawiające na narrację. Uważa, że NieR: Automata to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.