Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2018, 12:15

Najchętniej kupowane gry w 2018 roku

Kontynuujemy nasz cykl podsumowujący mijający rok w serwisie GRYOnline.pl. Czwarta lista obejmuje tytuły najchętniej kupowane przez naszych czytelników z użyciem naszej Growej Porównywarki Cenowej (GPC).

Nasi czytelnicy w tym roku najchętniej kupowali Red Dead Redemption 2 - Najchętniej kupowane gry w 2018 roku - wiadomość - 2018-12-27
Nasi czytelnicy w tym roku najchętniej kupowali Red Dead Redemption 2

Kontynuujemy nasz cykl podsumowujący ten rok w serwisie GRYOnline.pl. Omówiliśmy już najgorętsze premiery, produkcje, które cieszyły się bezwzględnie największą popularnością, oraz najbardziej wyczekiwane tytuły 2019 r. Dzisiaj przyjrzymy się pozycjom, które w tym roku najchętniej kupowaliście za pomocą Growej Porównywarki Cenowej (GPC), ułatwiającej znalezienie najlepszych okazji.

Na pierwszym miejscu znalazło się Red Dead Redemption 2. Nie jest to specjalnym zaskoczeniem, gdyż była to jedna z najgorętszych premier roku, a do tego stanowi pozycję drogą, co zachęca do szukania dobrych okazji. Drugie miejsce zajął Wiedźmin 3: Dziki Gon. Co ciekawe, dokładnie tak samo było w ubiegłym roku. Gra ma już ponad trzy lata, ale jak widać, wciąż odkrywają ją nowi gracze. Warto dodać, że przebój studia CD Projekt RED był również ogólnie najpopularniejszym tytułem tego roku w serwisie GRYOnline.pl. Ze starszych produkcji w pierwszej dziesiątce można znaleźć jeszcze Grand Theft Auto V, które dzięki stałemu rozwojowi GTA Online wciąż cieszy się ogromną popularnością i ma przed sobą najpewniej wiele lat życia. Pozostałe tytuły w top 10 to głośne tegoroczne premiery.

Top 20 najchętniej kupowanych gier w 2018 roku

#

Gra:

1.

Red Dead Redemption 2

2.

The Witcher 3: Wild Hunt

3.

Kingdom Come: Deliverance

4.

God of War

5.

Frostpunk

6.

Far Cry 5

7.

Assassin's Creed Odyssey

8.

Grand Theft Auto V

9.

FIFA 19

10.

Shadow of the Tomb Raider

11.

Battlefield V

12.

Farming Simulator 19

13.

Fallout 76

14.

Monster Hunter: World

15.

Spider-Man

16.

Assassin's Creed Origins

17.

Pillars of Eternity II: Deadfire

18.

The Sims 4

19.

Playerunknown's Battlegrounds

20.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu GRYOnline.pl jutro, gdyż wtedy omówimy, jacy wydawcy poradzili sobie najlepiej w tym roku.

Poprzednie odcinki cyklu podsumowującego rok w serwisie GRYOnline.pl:

  1. Najgorętsze premiery 2018 roku na GRYOnline.pl
  2. Najpopularniejsze gry na GRYOnline.pl w 2018 roku
  3. Najbardziej oczekiwane premiery 2019 roku