Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 3 marca 2012, 10:45

Nagrody z autografami twórcy Street Fightera na turniejach Capcom Fight Club

9 marca w Multikinie Warszawa Ursynów premierowe granie w Street Fighter X Tekken, turnieje bijatyk Capcom'u, o północy finał Polska X Niemcy na wielkim ekranie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje o dokładnym terminarzu i przygotowanych nagrodach na imprezie Capcom Fight Club, która odbędzie się 9.03.2012 w warszawskim Multikinie Ursynów od 12.00 do 00.30. Przez cały dzień od południa dla wszystkich uczestników będzie możliwość przetestowania na premierę najbardziej oczekiwanej bijatyki tego roku Street Fighter X Tekken na stanowiskach wyposażonych w konsole Playstation 3. Zostaną przygotowane również inne stanowiska do gry w inne gry firmy Capcom, tj. Super Street Fighter IV: Arcade Edition ver. 2012 oraz Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Na imprezie będą też stanowiska z PS Vita. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Nagrody z autografami twórcy Street Fightera na turniejach Capcom Fight Club - ilustracja #1

Nagrody dla zwycięzców turniejów Capcom Fight Club opatrzy swoim autografem sam twórca Street Fightera - Yoshinori Ono. W każdym z trzech turniejów (Super Street Fighter IV: Arcade Edition, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i Street Fighter X Tekken), najlepsi zawodnicy otrzymają zestawy bardzo atrakcyjnych, niedostępnych inaczej nagród.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma:

 1. konsolę PlayStation 3
 2. edycję kolekcjonerską Street Fighter X Tekken (PS3) z autografem Yoshinori Ono
 3. kod zniżkowy o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie muve.pl
 4. roczną prenumeratę magazynu CD Action w przypadku turnieju Street Fighter X Tekken, półroczne w przypadku Ulitimate Marvel vs Capcom i Street Fighter IV: Arcade Edition.

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma:

 1. edycję kolekcjonerską Street Fighter X Tekken (PS3) z autografem Yoshinori Ono
 2. kod zniżkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie muve.pl

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma:

 1. grę Street Fighter X Tekken (PS3) z autografem Yoshinori Ono
 2. kod zniżkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie muve.pl

9 marca od godziny 12:00 do 17:00, co godzinę, odbywały się będą mini-turnieje eliminacyjne. Od godziny 18:00 do 20:00 odbędą się półfinały, które wyłonią finalistów grających o miejsca 1-4 na dużym ekranie kinowym według następującego planu:

 1. 20:10 - 21:00 finały Street Fighter IV: Arcade Edition,
 2. 21:10 - 22:00 finały Ultimate Marvel vs. Capcom 3,
 3. 22:10 - 23:00 finały Street Fighter X Tekken,
 4. PÓŁNOC - 00:15 mecz Polska X Niemcy w Street Fighter X Tekken.

WIELKI FINAŁ

Gwoździem i najważniejszą częścią imprezy będzie pojedynek Polska vs Niemcy, która odbędzie się dokładnie o północy z piątku na sobotę. Zwycięzca turnieju Street Fighter X Tekken zmierzy się ze zwycięzcą analogicznego turnieju w Niemczech. Wielki finał odbędzie się na dużym ekranie w sali kinowej. Jeśli przedstawiciel polskiej strony wygra finał Polska X Niemcy, otrzyma dodatkowy kod zniżkowy o wartości 500 zł. do wykorzystania w sklepie muve.pl. Na wszystkich widzów, którzy będą kibicować Polakowi w walce z Niemieckim konkurentem do samego końca imprezy czeka prawdziwy klejnot - konsola PlayStation 3 z autografem Yoshinori Ono. Zostanie ona rozlosowana wśród widowni zgromadzonej w sali kinowej. Jako nagrody dodatkowe rozlosowane zostaną również dwie półroczne prenumeraty CD Action oraz unikalna flaga z gry Street Fighter X Tekken.

Turnieje dla Graczy i relacje video poprowadzi Electronic Sports League (ESL) wraz z Jakubem „Di” Dudkowskim, znanym z polskiej i międzynarodowej sceny bijatyk. Partnerami wydarzenia są sklep muve.pl, QLOC S.A., Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o., portal gildia.pl, cdaction.pl oraz magazyn Playbox.

O grach:

Super Street Fighter® IV: Arcade Edition, to najnowsza, a zarazem najpełniejsza edycja kultowej bijatyki firmy Capcom. Gry z serii Street Fighter® to pozycje zawsze cenione przez odbiorców, wprowadzające innowacyjne rozwiązania do gatunku bijatyk 2D. Wersja Arcade Edition daje graczom wybór pomiędzy 39 postaciami, w tym tak doskonale znanymi jak Ryu, Chun-li, Juri, El Fuerte oraz Rufus. Powracają także znani z poprzednich odsłon serii Yun i Yang, a twórcy dadzą nam szansę wcielić się również w całkiem nowego bohatera: Oni. Edycja Arcade usprawnia też balans rozgrywki oraz oddaje do dyspozycji graczy ulepszony tryb Replay Channel.

Nagrody z autografami twórcy Street Fightera na turniejach Capcom Fight Club - ilustracja #3

Ultimate Marvel vs Capcom 3 na nowo zdefiniował epickie pojedynki między ikonicznymi postaciami świata gier, zestawiając przeciwko sobie najbardziej znanych bohaterów świata Marvel oraz gier Capcomu. Usprawniono system walki, wprowadzono osiem nowych aren oraz nowe tryby rozgrywki. Obok nowych zawodników w Ultimate Marvel vs Capcom 3 wprowadzono nowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej uprzyjemniają rozgrywkę. Poprawiono balans postaci, a do rozgrywki online został wprowadzony Tryb Obserwatora, dzięki któremu gracze mogą na żywo oglądać pojedynki online. Z wieloma innymi ulepszeniami oraz 12 nowymi postaciami Ultimate Marvel vs Capcom 3 przypadnie do gustu zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym graczom.

W Street Fighter X Tekken długo wyczekiwany pojedynek marzeń pomiędzy liderami wśród bijatyk staje się faktem. Tytuł ten ukaże niezapomniane starcia drużynowe pomiędzy legendarnymi zawodnikami obu serii, a także zaprezentuje jeden z najpotężniejszych zestawów zawodników w historii bijatyk. Dzięki nowościom w mechanice gry, uwielbiany przez graczy system walki ze Street Fighter IV został udoskonalony, by uwzględnić potrzeby zarówno fanów serii Street Fighter, jak i Tekken. Street Fighter X Tekken wprowadza również Klejnoty – nowatorską strategię dostosowywania i wzbogacania rozrywki.