Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2017, 09:49

Nadchodzi pierwsze DLC do NieR: Automata

Firma Square Enix zapowiedziała pierwsze DLC do gry NieR: Automata, zatytułowane 3C3C1D119440927. W Japonii rozszerzenie zadebiutuje 2 maja, natomiast data premiery dla reszty świata nie została sprecyzowana.

Jedna z najlepszych gier początku tego roku już wkrótce doczeka się nowej zawartości. Firma Square Enix zapowiedziała pierwsze DLC do NieR: Automata, świetnego RPG-a autorstwa studia Platinum Games. Rozszerzenie o chwytliwej nazwie 3C3C1D119440927 zadebiutuje 2 maja w Japonii. Data premiery dla Europy i Ameryki Północnej nie została jeszcze ujawniona.

W pierwszym DLC stoczymy walki na śmierć i życie, których stawką będzie m.in. kolorowy spray do włosów. - Nadchodzi pierwsze DLC do NieR: Automata - wiadomość - 2017-04-18
W pierwszym DLC stoczymy walki na śmierć i życie, których stawką będzie m.in. kolorowy spray do włosów.

Nie spodziewajcie się jednak DLC, które starczy Wam na długie godziny. Wraz z 3C3C1D119440927 otrzymamy parę dodatkowych misji pobocznych oraz trzy nowe kolosea (na których zawalczymy m.in. z… prezesami Square Enix oraz Platinum Games – pojedynek z nimi możecie zobaczyć na fragmencie rozgrywki poniżej). Zwyciężanie na tych ostatnich da nam dostęp do szeregu nagród: trzech strojów dla androidów 2B, 9S i A2 z pierwszej odsłony serii, NieR Replicant, dodatkowych utworów, oraz unikatowego wyposażenia, od specjalnych kul i masek aż po spray do włosów. Niestety, nadal nie znamy europejskiej ceny tego DLC, jednak w Japonii ma ono kosztować 1500 jenów, czyli około 55 złotych.

Niezależnie od tego, czy przekonuje Was zapowiedziane niedawno DLC, NieR: Automata to zdecydowanie gra warta Waszego zainteresowania – ba, to jeden z murowanych kandydatów do miana gry roku. Tytuł ten trafił na PC oraz PlayStation 4 w marcu i natychmiastowo zachwycił recenzentów – obecna średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 88/100. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim świetna mechanika walki, z której znani są deweloperzy z Platinum Games, połączona z intrygującą, inteligentną historią.

  1. Oficjalna strona internetowa gry NieR: Automata
  2. Recenzja gry NieR: Automata – RPG inne niż wszystkie

Ostatnia aktualizacja: 2017-04-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach