Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2012, 19:00

autor: Aver

Można już instalować Diablo III

O godzinie 17:01 naszego czasu firma Blizzard aktywowała paryskie serwery gry Diablo III. Oznacza to, że możliwe jest zainstalowanie tytułu na komputerze. Na możliwość gry trzeba jednak poczekać do północy.

Wrota piekieł otwarte! Mimo że na możliwość wyruszenia na wyprawę przeciwko Diablo przyjdzie fanom gry Blizzarda poczekać jeszcze parę godzin, już teraz szczęśliwi posiadacze klienta Diablo III mogą zainstalować tytuł na swoich komputerach.

Można już instalować Diablo III - ilustracja #1

Daje to możliwość wcześniejszego pobrania ważącej 100 MB pierwszej łatki do gry oraz obejrzenia intra oraz serii 10 krótkich filmików poświęconych każdej z postaci. Warto dodać, że osoby, które zdecydowały się przed 12 maja na ściągnięcie klienta w języku angielskim dla obszaru Europy lub niemieckim, muszą ponownie go pobrać z powodu paru brakujących plików. Plik umożliwiający zaopatrzenie się w poprawioną wersję instalacyją gry jest dostępny tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem przygotowującym do premiery zamieszczonym na oficjalnej stronie firmy Blizzard oraz naszym specjalnym serwisem poświęconym nadejściu Diablo.