Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2015, 09:42

autor: Adrian Werner

Mortal Kombat X - obejrzyj nowy zwiastun fabularny

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment wypuściła nowy filmik promujący grę Mortal Kombat X. Materiał ma postać zwiastuna wprowadzającego w fabułę nadchodzącego mordobicia studia NetheRealm.

Od premiery Mortal Kombat X dzieli nas już raptem półtora miesiąca. Nic dziwnego zatem, że ostatnio zasypywani jesteśmy nowymi informacjami i materiałami z tej produkcji. Najnowszym przykładem działań promocyjnych firmy Warner Bros. Interactive Entertainment jest wypuszczony właśnie zwiastun wprowadzający w fabułę gry. Napisy do niego przygotował rodzimy dystrybutor produkcji, czyli firma Cenega.

Ten tydzień przyniósł sporo nowych informacji na temat Mortal Kombat X. Dowiedzieliśmy się m.in. o powrocie Brutality, czyli alternatywnych do Fatality efektownych sekwencji dobijania przeciwnika. W grze będziemy mieli okazję obejrzeć ponad setkę takich finiszerów. Jednocześnie obiecujące doniesienia o darmowym trybie multiplayer okazały się niestety nieprawdziwe.

Mortal Kombat X - obejrzyj nowy zwiastun fabularny - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Mortal Kombat X powstaje z myślą o pecetach oraz konsola Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One i PlayStation 4. Pod względem mechanizmów rozgrywki produkcja stanowić będzie rozwiniecie pomysłów z poprzedniej odsłony cyklu. Duży nacisk położony zostanie na funkcje sieciowe, a każda z postaci otrzyma trzy style walki. Ponadto będzie to zdecydowanie najbrutalniejsza część serii, a cała ta przemoc ma się prezentować imponująco pod względem graficznym dzięki mocno ulepszonej wersji silnika Unreal Engine 3.

Premiera zaplanowana została na 17 kwietnia. Wydawcą w naszym kraju będzie firma Cenega, która zapowiedziała, że gra otrzyma polską wersję językową opracowaną przez studio QLOC

  1. Oficjalna strona serii Mortal Kombat
  2. Graliśmy w Mortal Kombat X – najbrutalniejszą bijatykę, jaka kiedykolwiek powstała
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X