Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 19 września 2022, 16:50

autor: Damian Miśta

Gracz mocno ulepszył jazdę motocyklami w Cyberpunku 2077 z pomocą REDmod [Aktualizacja]

Modyfikacja Bike Overhaul poprawia jazdę motocyklami w Cyberpunk 2077. Dzięki zmianom są one szybsze i steruje się nimi lepiej, niż to ma miejsce przy oryginalnych ustawieniach.

Źródło fot. powyżej: CD Projekt.

Aktualizacja:

Autor moda, czyli Adriansito, udzielił nam zgody na hostowanie mirrora modyfikacji Bike Overhaul na naszym FTP,

  1. Bike Overhaul - pobierz mod z naszego FTP

Poprzednia wiadomość (18 września 2022 r.)

Użytkownik serwisu Nexus Mods o ksywce Adriansito stworzył modyfikację Bike Overhaul do Cyberpunka 2077, dzięki której można polepszyć swoje wrażenia z jazdy motocyklami. Jak twierdzi autor, oryginalne ustawienia nie sprawiały mu satysfakcji, dlatego sprawił, że pojazdy te stały się bardziej sterowne i szybsze.

Tuningu doczekały się Kusanagi, Apollo i Arch. Z modem Apollo pokonuje zakręty lepiej od Kusanagi i Archa, choć wolniej przyspiesza i ma niższą maksymalną prędkość od swoich konkurentów (przy nadal zwiększonej Vmax z 137 do 220 mil na godzinę). Natomiast Arch doczekał się zwrotności lepszej od najpotężniejszego Kusanagi. Twórca zachęca również do próbowania samemu i szukania najlepszych dla siebie ustawień poprzez edycję pliku .tweak.

W celu wgrania modyfikacji należy zainstalować oficjalne narzędzie REDmod i włączyć w nim jej obsługę, pobrawszy paczkę ze strony Nexus Mods (link do strony znajduje się poniżej) i rozpakowawszy ją w głównym folderze z grą.

Oto wybrane opinie użytkowników Nexus Mods o projekcie:

Kocham tę modyfikację. Wrażenia z jazdy motocyklami są naprawdę dobre. Jedyna rzecz, jaka może wymagać poprawy, to siła hamowania […].

Dzięki, gościu! Mod uczynił jazdę bardziej stabilną.

Damian Miśta

Damian Miśta

Pisał tu i ówdzie hobbystycznie, a teraz publikuje teksty na Gry-Online.pl. Pasja do gier rozpoczęła się u niego od strzelania do kaczek na Pegasusie. Następnie biegał za Okiem Innosa, pukał wrogów patelnią w Team Fortress 2 i robił głupoty w Saints Row. Poza tym lubi nerdowe tematy o technologiach oraz to, co akurat wyda mu się ciekawe.

więcej