Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2016, 12:33

Mistrzostwa Świata w World of Tanks – The Grand Finals 2016 wystartują jutro w Warszawie

Już jutro w warszawskim Torwarze ruszą Mistrzostwa Świata w World of Tanks - The Grand Finals 2016 - podczas których dwanaście drużyn zawalczy o pulę nagród w wysokości 1,2 mln złotych.

Rywalizacja rozpocznie się w piątek, w samo południe. - Mistrzostwa Świata w World of Tanks – The Grand Finals 2016 wystartują jutro w Warszawie - wiadomość - 2016-04-08
Rywalizacja rozpocznie się w piątek, w samo południe.

W najbliższy piątek i sobotę, czyli 8 i 9 kwietnia, odbędą się Mistrzostwa Świata w World of Tanks – The Grand Finals 2016. To wydarzenie eSportowe zorganizowane zostanie na warszawskim Torwarze i weźmie w nim udział dwanaście najlepszych drużyn z całego globu, które będą rywalizowały o pulę nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów, czyli 1,2 miliona złotych.

Wstęp na imprezę ma być dla publiczności wolny. W piątek wejście na halę zostanie otwarte o 10:00, a pierwsze mecze rozpoczną się dwie godziny później. Ten dzień poświęcony ma być fazie grupowej i dlatego rozgrywki potrwają do wieczora. W sobotę zarówno wejście, jak i start rywalizacji odbędą się o tych samych godzinach, a wielki finał zaplanowano na 20:00. Po dokładny harmonogram odsyłamy na oficjalną stronę World of Tanks.

Poza możliwością obejrzenia zawodów na żywo, organizatorzy szykują także wiele innych atrakcji dla publiczności. Wśród nich znajdzie się strefa pozwalająca zakosztować wirtualnej rzeczywistości oraz konkursy z nagrodami. Pojawią się także stanowiska, na których będzie można pobawić się na konsolach PlayStation 4 oraz kilkudziesięciu pecetach z zainstalowanymi grami World of Tanks i World of Warships. Ponadto przed halą Torwaru wystawione zostaną prawdziwe czołgi T-34-85 i M4A1 Sherman oraz ciężarówka militarna MGT-20.

Osoby, które nie dadzą rady odwiedzić mistrzostw osobiście, będą mogły śledzić transmisje na żywo w serwisach Twitch i Hitbox. Dostępne są także ostatnie sztuki biletów premium, których posiadacze otrzymają wirtualne prezenty do odblokowania w World of Tanks oraz będą mogli wejść na halę Torwaru godzinę przed innymi fanami.

Na koniec dodajmy, że na Mistrzostwach Świata w World of Tanks – The Grand Finals 2016 udadzą się ludzie z naszej redakcji w celu przygotowania relacji z imprezy.

  1. Oficjalna strona Mistrzostw Świata w World of Tanks – The Grand Finals 2016