Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 11 lipca 2020, 13:00

autor: Froozyy

Mistrzostwa Polski Tekken 7 - zapisz się i powalcz o tytuł mistrza

Właśnie ruszyły zapisy na pierwszy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w grze Tekken 7! Najlepsi zawodnicy z całego kraju powalczą o fantastyczne nagrody sprzętowe i tytuł mistrza.

Mistrzostwa Polski Tekken 7 - zapisz się i powalcz o tytuł mistrza - ilustracja #1
Rozpoczynamy zapisy do turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w Tekken 7.

Łączymy siły z Fighting Games Challenge, aby pomóc przy organizacji nadchodzących Mistrzostw Polski w grze Tekken 7. Zawodnicy staną do rywalizacji w ośmiu turniejach eliminacyjnych, w których będą zdobywać punkty i wspinać się w rankingu (o zajętym miejscu zadecydują trzy najlepsze rezultaty ze wszystkich turniejów). 32 najwyżej uplasowane osoby dostaną się do wielkiego finału, w którym powalczą o tytuł Mistrza Polski oraz nagrody sprzętowe od marki SPC Gear o wartości 4 600 zł (m.in. myszki, klawiatury i fotele gamingowe).

Pierwszy turniej odbędzie się 25 lipca, a zapisy ruszyły już teraz (pod tym adresem) i potrwają do 23 lipca do godziny 13:00. W jednych kwalifikacjach może wziąć udział maksymalnie 256 uczestników, aczkolwiek już na wstępie zaznaczamy, że gracze mogą (a nawet muszą, jeśli chcą zwiększyć swoje szanse na awans) zapisać się na każdy turniej eliminacyjny – rejestracja na kolejny będzie otwierana po zakończeniu poprzedzających go zmagań. Zawodnicy, w celu ułatwienia kontaktu z administratorami, muszą posiadać konto na Discordzie i pojawić się na dedykowanym serwerze Fighting Games Challenge. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące systemu rozgrywek w turniejach eliminacyjnych.

Szczegóły turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski w Tekken 7

Każdy turniej eliminacyjny potrwa dwa dni. Pierwsze zaplanowane zmagania rozpoczną się o godzinie 13:00 dnia 25 lipca (uczestnictwo należy potwierdzić w godzinach 12:15 – 12:45) i potrwają aż do wyłonienia najlepszej ósemki, która kolejnego dnia (tj. 26 lipca - godzina do ustalenia z zawodnikami) zmierzą się w walce o zajęcie jak najwyższych lokat i tym samym zgarnięcie większej liczby punktów potrzebnych do awansu do wielkiego finału.

Kwalifikacje odbędą się w systemie drabinki podwójnej eliminacji. Mecze rozgrywane będą do trzech wygranych 60-sekundowych rund (BO5) i dwóch wygranych walk (BO3). Finał drabinki wygranych i przegranych oraz wielki finał rozgrywane będą do trzech wygranych walk (BO5). Zmagania będą odbywały się na pecetowej wersji gry poprzez platformę Steam.

O kolejnych turniejach eliminacyjnych i transmisjach na żywo będziemy informować Was na bieżąco na profilach społecznościowych – Facebooku (Fighting Games Challenge) oraz Twitterze (Fighting Games Challenge). Natomiast pełną rozpiskę zmagań znajdziecie tutaj.