Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 maja 2022, 15:32

Mission: Impossible 7 na zwiastunie. Tom Cruise wraca z ekipą w Dead Reckoning

Oficjalny zwiastun Mission: Impossible 7 jest już w sieci. Zobaczycie w nim fragmenty obiecujące powrót do dynamicznej akcji, z której znana jest marka. Będzie to wstęp do wielkiego zakończenia przygody Toma Cruise'a z serią.

Źródło: YouTube / Paramount Pictures

Mission: Impossible 7 było przekładane kilka razy, ale może tym razem się uda. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu, który rozpocznie dwuczęściowe pożegnanie Toma Cruise'a z serią. Pościgi, strzelaniny i epickie walki – to wszystko obiecuje nam trailer nadchodzącego w 2023 roku widowiska.

Mission: Impossible 7 zapowiada wartką akcję

Zwiastun filmu pokazuje, że Ethan Hunt zostanie zmuszony do opowiedzenia się po jednej ze stron w nadchodzącym konflikcie. Oczywiście bohater zrobi to w jedyny możliwy dla siebie sposób, czyli za pomocą efektownych pościgów, dynamicznych starć, a także skoków z wysokości, które dla zwykłego człowieka nie skończyłyby się dobrze.

Droga Mission: Impossible – Dead Reckoning do kin była prawdziwym wyzwaniem. Pandemia koronawirusa, a także spięcia na linii Cruise – Paramount sprawnie opóźniły produkcję filmu i zmusiły studio do przesunięcia dat premier obu części kilkukrotnie. Pierwotnie mieliśmy je zobaczyć 23 czerwca 2021 roku oraz 6 sierpnia 2022 roku. Jak już wiemy, nie udało się dotrzymać tych terminów i najnowsze daty to 14 lipca 2023 roku i 28 czerwca 2024 roku.

Seria Mission: Impossible posiada kultowy status wśród filmów akcji i jej zakończenie na pewno zostawi pustkę w sercach wielu fanów. Zwiastun obiecuje, że przynajmniej siódma część nie zerwie z dziedzictwem poprzedników, ale czy finalnie uda się wykonać misję zakończenia całej sagi z klasą, dopiero się dowiemy.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.