Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2012, 14:00

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Mini Ninjas Adventures - nowa gra o ninja na Kinecta

Według informacji udostępnionych na stronie Xbox Marketplace, 27 czerwca w serwisie Xbox Live Arcade pojawi się gra Mini Ninjas Adventures. Tytuł skorzysta z dobrodziejstw kontrolera Kinect i będzie przeznaczony dla młodszych graczy, a jego wydawcą ma być firma Square-Enix.

Mini Ninjas Adventures - nowa gra o ninja na Kinecta - ilustracja #1

Wiele wskazuje na to, że pod koniec czerwca w serwisie Xbox Live Arcade pojawi się gra Mini Ninjas Adventures, będąca spin-offem wydanego w 2009 roku tytułu Mini Ninjas. Produkcja jest tworzona przez zespół Side Kick i będzie wykorzystywać kontroler Kinect.

Informacje o nowej grze pojawiły się nieco niespodziewanie na Xbox Live Marketplace. Z opisu tytułu wiemy, że Mini Ninjas Adventures zaoferuje 21 poziomów wypełnionych akcją. Zadaniem graczy będzie poprowadzenie głównego bohatera imieniem Hiro, który stara się uwolnić swoich towarzyszy oraz mistrza z rąk przywódcy samurajów.

Oprócz nieco lakonicznego opisu, na stronie Marketplace znajduje się kilka screenów prezentujących Mini Ninjas Adventures. Aktualnie nie wiemy jak dokładnie może wyglądać rozgrywka, chociaż domyślamy się, że nie obędzie się bez sporej dawki machania rękami. Dokładniejsze informacje na temat Mini Ninjas Adventures najprawdopodobniej pojawią się w czasie zbliżających się targów E3.