Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2021, 10:36

autor: Aquma

Minecraft - steampunkowe miasto olśniewa skalą i detalami

Fani Minecrafta będący członkami zespołu Aderlyon Build Team opracowali kolejny projekt – wielkie latające miasto, które budzi skojarzenia z lokacją z gry BioShock Infinite.

W SKRÓCIE:

  1. Zespół Aderlyon Build Team stworzył steampunkowe miasto w Minecrafcie;
  2. wielka lokacja powstawała przez 7 miesięcy;
  3. mapę można znaleźć na platformie Planet Minecraft.

Gracze Minecrafta zrzeszeni w ramach zespołu Aderlyon Build Team stworzyli we wspominanej produkcji kolejny imponujący projekt – zawieszone w chmurach, steampunkowe miasto, pełne różnego rodzaju balonów i sterowców. Trzeba przyznać, że fantastyczna lokacja – budząca skojarzenia z BioShock Infinite – prezentuje się naprawdę imponująco.

W pierwszym momencie wrażenie robi przede wszystkim skala miasta (to jeden z największych projektów wspomnianego zespołu, który powstawał przez ponad siedem miesięcy). Jednak kiedy zaczniemy przyglądać się bliżej, zauważymy również niesamowitą dbałość o detale, widoczną m.in. w zdobieniach i architekturze budynków. Całość przypomina miejsce wyciągnięte żywcem z jakiegoś hollywoodzkiego filmu lub anime.

Jeśli macie ochotę przyjrzeć się temu miastu bliżej, to mamy dobre wieści – twórcy udostępnili swoje dzieło na platformie Planet Minecraft. Znajdziecie je pod tym linkiem.

  1. Nowy wymiar swobody - recenzja gry Minecraft
  2. Minecraft – poradnik
  3. Minecraft – strona oficjalna