Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2020, 11:54

autor: Adrian Werner

Minecraft Nether Update - jest data premiery aktualizacji

Poznaliśmy datę premiery wyczekiwanej aktualizacji Nether Update do gry Minecraft. Odważni mogą już pobrać wersję pre-release patcha.

Minecraft Nether Update - jest data premiery aktualizacji - ilustracja #1
Nether Update zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

Studio Mojang ujawniło wreszcie datę premiery tzw. Nether Update, czyli dużej aktualizacji do gry Minecraft odświeżającej tytułowy wymiar. Patch zadebiutuje 23 czerwca, równocześnie na PC, konsolach Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. W przypadku wydania pecetowego tego dnia łatkę otrzyma zarówno wersja Java, jak i na Windowsa 10.

Najbardziej niecierpliwi gracze nie muszą jednak czekać do 23 czerwca. Edycja pre-release aktualizacji jest już dostępna do pobrania na oficjalnej stronie, ale dotyczy to tylko wersji Java gry. Oczywiście należy liczyć się z tym, że ta łatka oferuje niższy poziom dopracowania technicznego niż ta, którą otrzymamy w przyszłym tygodniu.

Przypomnijmy, że Nether Update wzbogaci tytułowy wymiar m.in. o pięć dodatkowych biomów oraz nowe struktury, klocki oraz efekty wizualne. Pełną listę atrakcji znajdziecie tutaj.

  1. Strona aktualizacji Nether
  2. Minecraft - strona oficjalna