Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2020, 11:43

autor: Musiol

Minecraft zmiażdżył Roblox; najpopularniejsze gry na YT w 2020 roku

Minecraft, długo, długo nic, Roblox i Garena Free Fire. Tak wygląda trójka najpopularniejszych gier w serwisie YouTube w 2020 roku. Jakie jeszcze ciekawostki dla nas przygotowano?

W SKRÓCIE:
  1. Serwis YouTube przygotował zestawienie najpopularniejszych materiałów o grach w 2020 roku.
  2. Najchętniej oglądanym tytułem na platformie jest Minecraft, który deklasuje drugiego Robloksa.

Serwis YouTube przygotował zestawienie najpopularniejszych materiałów o grach w 2020 roku. Poznaliśmy najchętniej oglądane gry wideo, najpopularniejszych autorów i materiały, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Jeśli przy którymś zestawieniu nie będziecie nikogo lub niczego kojarzyli - nie martwcie się, nie jesteście jedyni.

Na oficjalnym blogu YouTube’a pochwalono się, że w 2020 roku na platformie obejrzano 100 miliardów godzin materiałów wideo. Ponad 80 tysięcy twórców przekroczyło granicę 100 tysięcy subskrypcji, ponad 1000 z nich przebiło barierę 5 milionów, a nieco ponad 350 dobiło do 10 milionów subów. Najpopularniejszym twórcą w 2020 roku, pod względem liczby wyświetleń materiałów, był FGTeeV.

YouTube - najpopularniejsze gry 2020 roku

YouTube - najchętniej streamowane gry w 2020 roku

  1. Minecraft
  2. Garena Free Fire
  3. Fortnite
  4. Grand Theft Auto V
  5. PUBG Mobile

YouTube - 10 najpopularniejszych wydarzeń transmitowanych na żywo

Platforma się rozwija, nowi twórcy przebijają się ze swoimi materiałami do społeczności growej, która tym samym ma większy wybór w zakresie oglądanych materiałów. Choć w topce zestawień nadal obecne są praktycznie te same tytuły. Jeśli więc chcesz być popularny na growym YouTube, najlepiej będzie nagrywać Minecrafta lub Robloksa.

  1. Oficjalny blog serwisu YouTube
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach