Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 29 sierpnia 2019, 10:10

autor: Serek

Mindhunter Netflixa zaplanowany na pięć sezonów

Niedawno swoją premierę miał drugi sezon serialu Mindhunter na Netfliksie. Jak się jednak okazuje, seria prawdopodobnie doczeka się trzech kolejnych. Takie informacje zdradził Holt McCallany w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Mindhunter to historia zaplanowana na pięć sezonów. - Mindhunter Netflixa zaplanowany na pięć sezonów - wiadomość - 2019-08-29
Mindhunter to historia zaplanowana na pięć sezonów.

W połowie sierpnia na platformie Netflix ukazała się długo wyczekiwana kontynuacja Mindhuntera. Seria została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że w planach jest stworzenie nie tylko trzeciego sezonu, ale także dwóch kolejnych. Taką informację zdradził Holt McCallany, czyli aktor wcielający się w Billa Tencha, agenta FBI. W obszernej rozmowie z serwisem The Hollywood Reporter, McCallany ujawnił plany Davida Finchera, dotyczące dalszego rozwoju popularnej serii. Słowa reżysera miały paść na spotkaniu dotyczącym omawiania kształtu wspomnianego projektu:

[David Fincher - przyp. red.] Powiedział: „Słuchaj, jesteś gotowy na to przez pięć sezonów? Bo nawet jeśli ja to schrzanię, będzie to pięć sezonów, a ja nie zamierzam tego schrzanić”. Dlatego wierzę, że będziemy to kontynuować tak długo, jak tylko David będzie zaintrygowany opowiadaniem tej historii.

Co więcej, Holt McCallany podkreślił w rozmowie, że trzeci sezon może w pewien sposób przedefiniować serial. Główną przyczyną ma być przeniesienie akcji z Pittsburgha, gdzie toczyła się fabuła dwóch poprzednich serii. Przypomnijmy, że ostatnie przygody agentów Holdena Forda i Billa Tencha były związane z morderstwami dzieci na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Cały serial jest adaptacją książki Marka Olshakera i Johna E. Douglasa, o tym samym tytule.

  1. Mindhunter na platformie Netflix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.