Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 17 sierpnia 2019, 10:38

autor: Froozyy

Mindhunter - 2. sezon dostępny na Netfliksie

Drugi sezon bardzo dobrze przyjętego Mindhuntera jest już dostępny na Netfliksie. Tym razem dostaliśmy 9 nowych odcinków, których historia skupia się na morderstwach dzieci na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Fani kryminałów psychologicznych powinni być zadowoleni. - Mindhunter - 2. sezon dostępny na Netfliksie - wiadomość - 2019-08-18
Fani kryminałów psychologicznych powinni być zadowoleni.

Jeszcze niecałe trzy tygodnie temu zobaczyliśmy pierwszy zwiastun drugiego sezonu Mindhuntera, a już od wczoraj produkcja dostępna jest w całości na Netfliksie. Historia najnowszych dziewięciu odcinków skupia się na morderstwach dzieci na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Na ekranie możemy ponownie zobaczyć znanych już nam agentów FBI – Holdena Forda (Jonathan Groff) oraz Billa Tencha (Holt McCallany), którzy po raz kolejny badają umysły seryjnych morderców. Za reżyserię odpowiadają David Fincher (Zaginiona dziewczyna), Asif Kapadia (Amy), Tobias Lindholm (Wojna) oraz Andrew Douglas (Amityville).

Serial Mindhunter to luźna adaptacja książki Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI autorstwa Marka Olshakera i Johna E. Douglasa. Pierwszy sezon składający się z 10 odcinków został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność, a drugi ma szansę powtórzyć ten sukces. Całość dostępna jest na platformie Netflix.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.