Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2020, 11:59

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Milla Jovovich trafi do Monster Hunter World Iceborne

Premiera filmu Monster Hunter zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Capcom przygotował jego crossover z grą Monster Hunter: World - Iceborne w postaci specjalnego wydarzenia, w którym gracze wcielą się w Artemis (w tej roli Milla Jovovich) i wykonają dwie trudne misje.

W SKRÓCIE:
  1. z okazji zbliżającej się premiery filmu Monster Hunter do Monster Hunter: World - Iceborne trafią dwa zadania, w których gracze wcielą się w jego bohaterkę;
  2. oprócz tego Capcom przygotował specjalną paczkę zawartości;
  3. wydarzenie Monster Hunter World: Iceborne x Monster Hunter rozpocznie się 4 grudnia i potrwa przez rok.

Monster Hunter: World - Iceborne wydaje się doskonałym kanałem do promocji nadchodzącego filmu Monster Hunter (a przynajmniej w teorii, bo w praktyce jego zwiastuny wywołują u wielu fanów serii, delikatnie mówiąc, mieszane uczucia). Z tego względu na niecały miesiąc przed premierą kinowego obrazu firma Capcom zapowiedziała specjalne wydarzenie, w którym gracze będą mogli wcielić się w jego główną bohaterkę – Artemis – i wykonać dwa niełatwe zadania, w zamian za możliwość zdobycia cennych nagród. Warto jeszcze dodać, że Milla Jovovich użyczyła nie tylko wyglądu wirtualnej Artemis, lecz również głosu. Poniżej znajdziecie zwiastun wydarzenia oraz garść konkretów na jego temat.

Monster Hunter World: Iceborne x Monster Hunter, bo takie miano nosi ów crossover, rozpocznie się 4 grudnia o 1:00 polskiego czasu i dobiegnie końca 3 grudnia 2021 roku o 00:59 polskiego czasu. Na jego potrzeby przygotowano dwie misje skierowane do graczy posiadających rangę mistrzowską. Pierwsza z nich, zatytułowana Nowy świat (ang. The New World), rozegra się na Pustkowiu Dzikiej Iglicy, gdzie zmierzymy się z Czarną Diablą. Za jej realizację otrzymamy materiały potrzebne do stworzenia zestawu wyposażenia Artemis, zawierającego zatyczki do uszu i zapewniającego wzmocnienie zdrowia, odporność na ogłuszenie, a także przyspieszającego regenerację oraz zwiększającego szczęście.

Drugie zadanie, czyli Do naszego świata (ang. To Our World), pojawi się po wykonaniu pierwszego, a stawimy w nim czoła Rathalosowi. Nagrodą za jego wykonanie będzie znany z filmu Pancerz warstwowy Artemis (ang. Artemis Layered Armor).

Na tym nie koniec, gdyż z okazji zbliżającej się premiery filmu Monster Hunter, Capcom przygotował również specjalną paczkę zawartości. Znajdziemy w niej 30 pradawnych mikstur, 30 sztuk pyłu życia, 10 złotych jaj, 3 prawdziwe kule pancerza oraz klejnot zatyczek+. Otrzymają ją gracze, którzy zalogują się do gry między 27 listopada bieżącego roku (1:00 polskiego czasu) a 3 grudnia 2021 (00:59 polskiego czasu).

Film Monster Hunter zadebiutuje 30 grudnia. W Monster Hunter: World - Iceborne można natomiast zagrać na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

  1. Monster Hunter: World - Iceborne – oficjalna strona internetowa
  2. Monster Hunter: World – poradnik do gry
  3. Recenzja gry Monster Hunter: World – udane łowy
  4. Recenzja gry Monster Hunter: World na PC – RPG, jakiego na pecetach jeszcze nie było