Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2020, 12:13

autor: Aquma

Roblox - niedługo event inspirowany kontynuacją Ready Player One

Twórcy gry Roblox zapowiedzieli, że na początku grudnia tego roku odbędzie się event powiązany z Ready Player Two – powieścią będącą kontynuacją książki Ready Player One, zekranizowanej przez Stevena Spielberga.

W SKRÓCIE:

  1. 1 grudnia w Roblox odbędzie się event inspirowany książką Ernesta Cline’a Ready Player Two;
  2. wydarzenie będzie obejmowało polowanie na skarby w siedmiu różnych grach dostępnych w ramach Roblox.

Twórcy Roblox – nietypowej, sandboksowej produkcji będącej de facto platformą pozwalającą tworzyć własne gry – zapowiedzieli event inspirowany powieścią Ready Player Two autorstwa Ernesta Cline’a (mowa o kontynuacji Ready Player One, czyli dzieła, które w 2018 roku doczekało się adaptacji filmowej w reżyserii Stevena Spielberga).

Wydarzenie jest częścią akcji promującej nową książkę i będzie obejmowało tzw. treasure hunt (polowanie na skarby), nawiązujący do jej fabuły. Event odbędzie się w siedmiu różnych grach w Roblox. Gracze będą mogli przejść przez siedem portali, wykonać siedem zadań, a wszystko to, by odnaleźć taką samą liczbę „reliktów”.

Wydarzenie rozpocznie się 1 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Przypominamy, że Roblox jest dostępne na komputerach, Xboksie One oraz platformach mobilnych (Android i iOS).

  1. Roblox – strona oficjalna