Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2020, 11:36

autor: Aquma

American Truck Simulator zabierze nas do Wyoming w DLC

Deweloperzy odpowiedzialni za ATS opublikowali teaser kolejnego dodatku. Wszystko wskazuje na to, że wybierzemy się do Stanu Bizonów – Wyoming.

W SKRÓCIE:

  1. twórcy American Truck Simulator przedstawili teaser kolejnego dodatku;
  2. DLC zabierze nas do stanu Wyoming.

Deweloperzy ze studia SCS Software – twórcy popularnego symulatora ciężarówki American Truck Simulatorupublicznili krótki teaser nowego dodatku do tej produkcji. Zarówno tytuł materiału, jego zawartość, jak i humorystyczny opis nawiązują do bizonów. Jest to wyraźna sugestia, że kolejnym amerykańskim stanem, po którym będziemy mieli okazję pojeździć, będzie Wyoming, zwane „Stanem Bizonów” (wspomniane zwierzę jest nawet na jego fladze).

Jak widać, film nie oferuje zbyt wiele detali na temat omawianego DLC, ale można się spodziewać nowych lokacji, widoków i stworzeń. Co ciekawe, po premierze rozszerzenia ostatnim wciąż nieodwzorowanym w grze stanem w tej części USA zostanie Montana. Wydaje się więc dość prawdopodobne, jaka będzie zawartość kolejnego po Wyoming dodatku do ATS.

Przemierzanie Stanu Bizonów powinno być ciekawym doświadczeniem – jest to naprawdę rozległe miejsce, charakteryzujące się równocześnie relatywnie słabym zaludnieniem. Pełno tam wielkich równin zdominowanych przez naturę. Mamy też Góry Skaliste oraz imponujące parki naturalne Grand Teton i Yellowstone.

Data premiery omawianego DLC do American Truck Simulator na razie nie jest znana, ale można się spodziewać, że zadebiutuje ono w 2021 roku.

  1. Recenzja gry American Truck Simulator - ETS 2 może przejść na emeryturę
  2. American Truck Simulator – poradnik
  3. American Truck Simulator – strona oficjalna