Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2011, 10:29

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Milion zarejestrowanych użytkowników w Marvel Super Hero Squad Online

Firmy Gazillion i Marvel Entertainment poinformowały, że przeglądarkowa gra dla najmłodszych - Marvel Super Hero Squad Online - ma już ponad milion zarejestrowanych graczy. Wynik został osiągnięty w czasie niespełna ośmiu miesięcy.

Firmy Gazillion Entertainment i Marvel ogłosiły, że darmowa gra Marvel Super Hero Squad Online może poszczycić się liczbą miliona zarejestrowanych graczy. Taki wynik przeglądarkowa produkcja zdołała osiągnąć w ciągu niecałych ośmiu miesięcy od dnia debiutu.

Milion zarejestrowanych użytkowników w Marvel Super Hero Squad Online - ilustracja #1

Od kwietniowej premiery deweloperzy z firmy The Amazing Society dodali do gry mnóstwo nowej zawartości. Pojawili się grywalni bohaterowie, znane postacie Marvela (wśród nich Juggernaut i Dormammu) oraz misje. Marvel Super Hero Squad Online, podobnie jak inne tego typu gry dla najmłodszych, nie wymaga stałych opłat, by cieszyć się rozgrywką. Można jednak zdecydować się na subskrypcję w celu odblokowania dodatkowej zawartości.

Fakt, że gra free to play doczekała się miliona użytkowników, jest wynikiem ilości pracy włożonej przez ekipę tworzącą Super Hero Squad Online oraz ilości zabawy, jakiej gra dostarcza” – powiedział wiceszef ds. produkcji gier firmy Marvel Entertainment. Jay Minn, przedstawiciel studia deweloperskiego The Amazing Society, dodał, że jego zespół w dalszym ciągu będzie dodawać nową zawartość i cieszy się z popularności Marvel Super Hero Squad Online.