Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2023, 21:14

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Za miesiąc wyjdzie nowy Doom, ale może Wam się nie spodobać

W marcu nastąpi oficjalna premiera gry Mighty Doom, czyli... darmowej strzelanki będącej kolorowym spin-offem serii Doom na urządzenia mobilne.

Źródło fot. YouTube - Bethesda Softworks
i

Właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Mighty Doom – i może wzbudzić to w wielu „hardkorowych” fanach serii gier z Doom Slayerem mieszane uczucia. Ta darmowa strzelanka od Bethesdy zadebiutuje 21 marca na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Poniżej zobaczycie zwiastun prezentujący Mighty Doom. W ten sposób możecie się przekonać, czy odpowiada Wam taki kreskówkowy styl graficzny produkcji, w której pokierujemy Mini Slayerem – uroczą wersją Doom Slayera wzorowaną na kolekcji figurek Gibbo.

Uroczy Doom

Mighty Doom to strzelanka z widokiem top-down, w której wyruszamy jako wspomniany Mini Slayer na krucjatę przeciwko znanym z serii demonom. Gra oferuje wyzwania w stylu roguelite, tj. po przegranej wprawdzie zaczniemy od początku, ale można będzie ulepszać broń i inne wyposażenie, aby ponownie stawić czoła przeciwnikom z większymi szansami. Tak brzmi fragment opisu Mighty Doom:

Poznaj oryginalne i zupełnie nowe animowane uniwersum Doom, czyli alternatywną wersję świata Doom, stworzoną w oparciu o inspirację kolekcjonerskimi zabawkami Doom Eternal. W niekończącej się wojnie przeciwko Piekłu i jego demonom czeka cię mnóstwo kreskówkowej przemocy i brutalności.

Za miesiąc wyjdzie nowy Doom, ale może Wam się nie spodobać - ilustracja #1

Zainteresowani uroczym Doomem?Źródło: play.google.com

Warto wspomnieć o tym, że w Mighty Doom można grać w soft-launchu (czyli swoistym wczesnym dostępie) już od 2021 roku. Dlatego w sieci znajdziecie sporo materiałów z rozgrywki tej produkcji.

Bonusy za wstępną rejestrację

Jeżeli zainteresowała Was ta urocza wersja krwawego Dooma, to dzisiaj ruszyła wstępna rejestracja do produkcji, która trwać będzie do 19 marca. Każda osoba, która zagra podczas światowej premiery Mighty Dooma (czyli od 21 marca do 20 kwietnia), otrzyma Pakiet Mini Slayera, zawierający:

  1. ciężkie działo barona piekieł (skórka broni),
  2. wyrzutnię rakiet cacodemona (skórka broni),
  3. 3 klucze wyposażenia,
  4. 1 klucz broni,
  5. 80 kryształów.

Ponadto po oficjalnej premierze członkowie Slayers Club otrzymają klubową skórkę Mini Slayera. Wystarczy zalogować się do Mighty Dooma i dokonać jednorazowego powiązania z kontem Slayers Club.

  1. Mighty Doom – oficjalna strona gry
TWOIM ZDANIEM

Co sądzisz o grze Mighty Doom?

Fajna, chętnie zagram
10,4%
Wydaje się w porządku, ale pewnie nie zagram
11%
Nie podoba mi się, nie zagram
78,7%
Zobacz inne ankiety