Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2015, 11:13

autor: Góral

Might & Magic: Heroes VII debiutuje na rynku

Dziś na komputerach PC zadebiutowała gra Might & Magic: Heroes VII - najnowsza odsłona słynnej strategicznej serii, stworzona przez niemiecki zespół Limbic Entertainment.

Might & Magic: Heroes VII zostanie odblokowane o godzinie 14:00 czasu polskiego.

Dziś na komputerach PC ukazała się wyczekiwana przez miłośników strategii gra Might & Magic: Heroes VII. Tytuł autorstwa studia Limbic Entertainment powinien być już dostępny w większości szanujących się sklepów, a z ofertami poszczególnych sprzedawców zapoznacie się w okienku z prawej strony (ceny zaczynają się od około 134 zł). Oprócz podstawowego wydania, do sprzedaży trafiła także edycja kolekcjonerska. Za ponad 300 zł możecie nabyć zestaw zawierający samą grę, kolekcjonerskie pudełko, 26-centymetrową figurkę, ścieżkę dźwiękową, 92-stronicowy artbook, talię kart tarota, dwie litografie oraz cyfrowe dodatki w postaci bohatera Solmyra i kolejnej mapy. Might & Magic: Heroes VII dostępne jest w pełnej polskiej wersji językowej.

Might & Magic: Heroes VII – Ivan, główny bohater produkcji. - Might & Magic: Heroes VII debiutuje na rynku - wiadomość - 2015-09-29
Might & Magic: Heroes VII – Ivan, główny bohater produkcji.
Might & Magic: Heroes VII w skrócie:
  • Gatunek: turowa strategia
  • Deweloper: Limbic Entertainment
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 29 września 2015 roku

Akcja produkcji skupia się na walce o władzę w Imperium. Gracze poznają historię księcia Ivana, który powołuje do życia Radę Cieni, czyli zgromadzenie składające się z przedstawicieli sześciu różnych frakcji. Członkowie rady opowiadają Ivanowi historie z przeszłości, które odgrywamy w ramach kampanii fabularnej.

Większość zainteresowanych osób mogła przetestować Might & Magic: Heroes VII w ramach beta testów, które co prawda były zamknięte, ale nietrudno było trafić na rozmaite rozdawnictwa kluczy, w tym chociażby u nas. W przypadku pełnej wersji deweloperzy ze studia Limbic Entertainment oddali do naszej dyspozycji sześć grywalnych frakcji – Przystań, Akademię, Twierdzę, Nekropolis, Sylvan oraz Lochy. Natomiast rozgrywka łączy najlepsze elementy z poprzednich odsłon cyklu, lecz obecnie ciężko wyrokować, czy w praktyce sprawdza się to tak jak powinno, gdyż w Internecie nie znajdziemy jeszcze zbyt wielu recenzji.

Might & Magic: Heroes VII to kolejna odsłona uznanej serii gier komputerowych, zapoczątkowanej w 1995 roku przez studio New World Computing. Za najnowszą część odpowiada założona w 2002 roku niemiecka ekipa Limbic Entertainment, znana z Might & Magic X: Legacy oraz dodatków do Might & Magic: Heroes VI.

TWOIM ZDANIEM

Którą frakcję wybierzesz w Might & Magic: Heroes VII?

Nekropolis.
31,7%
Lochy.
16,6%
Przystań.
14,7%
Akademię.
14,2%
Twierdzę.
11,7%
Sylvan.
11,2%
Zobacz inne ankiety