Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2021, 11:12

Men in Black to kolejny exclusive PS5? Plotka wskazuje na powrót Facetów w czerni

Możliwe, że w przyszłości doczekamy się kolejnej gry ze świata Men in Black. Wskazują na to przecieki z jednego z internetowych sklepów.

W SKRÓCIE:
  • W sklepie EB Games Australia pojawiła się gra Men in Black.
  • Produkcja ma być tytułem ekskluzywnym na konsolę PlayStation 5.
  • Na razie nie wiadomo, na ile wiarygodny jest to przeciek.

W ostatnią produkcję sygnowaną nazwą Men In Black mogliśmy zagrać dziewięć lat temu. W 2012 roku wydany został rail shooter MIB: Alien Crisis. Od tego czasu – pomimo premiery kolejnego filmu z serii – nie doczekaliśmy się żadnej nowej gry osadzonej w tym popularnym uniwersum. Wygląda jednak na to, że sytuacja ta niedługo ulegnie zmianie.

Men in Black to kolejny exclusive PS5? Plotka wskazuje na powrót Facetów w czerni - ilustracja #1

Użytkownicy 4chana zauważyli, że w internetowym sklepie EB Games Australia pojawiła się na moment ciekawa pozycja. Była nią produkcja Men in Black (zaznaczono, że to jedynie tymczasowy tytuł), która rzekomo ma być tytułem ekskluzywnym na konsolę PlayStation 5. Premiera gry planowana jest rzekomo na 2022 rok, a za jej stworzenie odpowiada Bend Studio. Najbardziej znanym dziełem dewelopera jest wydane w 2019 roku Days Gone. W sklepie widoczna była również cena gry, która wyniosła 124,95 dolarów australijskich (około 350 złotych).

Niestety strona gry została bardzo szybko ukryta i obecnie pozostały po niej jedynie zrzuty ekranu. Trudno więc powiedzieć, czy przeciek ten jest wiarygodny. Niektórzy gracze zaczęli go jednak łączyć z ostatnimi słowami Davida Jaffe’a. Twórca God of War przyznał niedawno na Twitterze, że dowiedział się o nowej grze, jaka tworzona jest na PlayStation. Wyraźnie go zaskoczyła i stwierdził, że ludzie oszaleją, gdy o niej usłyszą. Być może tytułem tym jest właśnie Men in Black. Niestety Jaffe przyznał również, że nie wie, kiedy produkcja zostanie zapowiedziana. Być może dowiemy się o niej czegoś więcej na jutrzejszym pokazie State of Play.

Obecnie trudno stwierdzić, czy fani Facetów w Czerni mogą się już radować. Musimy cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź gry lub więcej wiarygodnych przecieków.