Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2021, 10:55

Meksyk w Age of Empires 3: Definitive Edition; twórcy prezentują nowe DLC

Twórcy Age of Empires 3: Definitive Edition zapowiedzieli kolejne DLC do gry. Pozwoli ono pokierować siłami Meksyku.

W SKRÓCIE:
  • Age of Empires 3: Definitive Edition otrzyma niedługo nowe DLC.
  • Wprowadzi ono do gry cywilizację Meksyku i kilka nowych scenariuszy.
  • Premiera dodatku przewidziana jest na 1 grudnia.

Od premiery Age of Empires 3: Definitive Edition minął nieco ponad rok i gra jest nadal intensywnie rozwijana przez twórców. Po wizycie w Afryce w ramach DLC The African Royals przyszedł czas na powrót do Ameryki. Tym razem pokierujemy cywilizacją Meksyku.

Nowa nacja otrzyma kilka unikalnych cech. Podobnie jak w przypadku USA, osiągając kolejne epoki wybierzemy stany (Federal States), które zaoferują odmienne bonusy. W każdej erze nowa cywilizacja będzie też mogła wywołać rewolucje, dajace dodatkowe profity. Meksyk zapowiada się więc na wszechstronną nację, którą dostosujemy do swoich potrzeb w toku rozgrywki.

Ponadto do gry trafi kolejny scenariusz z serii bitew historycznych o nazwie Grito de Dolores. To jednak nie jedyna nowa misja, jaka pojawi się w AoE 3. Posiadacze DLC wprowadzającego do gry Stany Zjednoczone otrzymają bowiem za darmo wyzwanie o nazwie The Burning of USS Philadelphia. Z kolei posiadacze obu dodatków przystąpią do historycznej bitwy The Battle of Queenston Heights.

Wszystkie nowości przetestujemy 1 grudnia, czyli w dniu premiery DLC. Już teraz możecie zamówić je w pre-orderze. Koszt zakupu to 12,99 zł.