Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2021, 10:27

Hitman 3 to największy sukces w historii serii; gra będzie rozwijana

Hitman 3 okazał się największym sukcesem w historii cyklu. W poszczególne odsłony nowej trylogii zagrały miliony osób.

W SKRÓCIE:
  • Twórcy Hitmana zdradzili, że „trójka” to największy sukces w historii serii.
  • W odsłony wchodzące w skład nowej trylogii zagrało 50 milionów osób.
  • Deweloperzy przedstawili również plany na dalszy rozwój gry.

O tym, że Hitman 3 to wielki sukces, wiemy nie od dziś – wszak jeszcze w kwietniu otrzymaliśmy informację, że odsłona ta sprzedała się trzy razy lepiej niż „dwójka”. Okazuje się jednak, że ostatnia część serii zdeklasowała nie tylko poprzedniczkę, ale także wszystkie inne odsłony. „Trójka” jest największym sukcesem w historii cyklu, o czym poinformowano przy okazji zapowiedzi dalszego rozwoju gry.

To zresztą nie jedyna ciekawa wiadomość, jaką podzielili się twórcy. Zdradzono także, ilu graczy miało styczność z nową trylogią Hitmana. Okazuje się, że w odsłony wchodzące w jej skład zagrało aż 50 milionów osób. Wynik ten jasno pokazuje, że jest to nadal bardzo ważna marka dla branży elektronicznej rozrywki.

W 2022 roku na fanów Hitmana 3 czeka sporo nowości. W styczniu gra zaoferuje wsparcie dla ray tracingu. W tym samym miesiącu Agentem 47 pokierujemy także w VR. Do tytułu trafi również tryb Elusive Target Arcade. W przyszłości twórcy planują też wzbogacenie gry o nowe mapy, tryby, a nawet wątki fabularne. Gracze mają więc na co czekać.