Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 1 sierpnia 2021, 10:12

Najpopularniejszy mod do Diablo 2 otrzyma ogromną aktualizację w tym miesiącu

Median XL 2.0 doczeka się nowej wersji w tym miesiącu. Najstarszy i najpopularniejszy mod do Diablo 2 otrzyma obsługę 4K, nowe umiejętności, zawartość endgame'ową i przebudowany interfejs.

W SKRÓCIE:
  1. Najstarszy mod do Diablo II Median XL – otrzyma w tym miesiącu ogromną aktualizację do wersji 2.0.

Median XL, najpopularniejszy mod do Diablo 2, otrzyma w tym miesiącu aktualizację do wersji 2.0, wprowadzającą ogrom nowości i zmian, z których powinni być zadowoleni najbardziej zapaleni gracze klasyki Blizzarda. Modyfikacja, aktualnie dostępna w wersji 1.8.0, znacząco przekształca i rozbudowuje produkcję, dzięki czemu stanowi dobrą alternatywę dla ludzi znudzonych oryginałem.

Czekający na Diablo II: Resurrected mogą odkurzyć swoje płyty z Diablo 2 i ponownie zainstalować grę, przygotowując się na nadchodzącą nową wersję najstarszej i największej modyfikacji. Median XL w wersji 2.0 wprowadzi obsługę wysokich rozdzielczości (do 4K), przebudowany interfejs, nowe umiejętności, zmienioną progresję, zawartość endgame’ową oraz multum innych nowinek.

Median XL 2.0 zadebiutuje 27 sierpnia tego roku i dostępny będzie do pobrania z oficjalnej strony projektu. Do poprawnego działania wymagana jest gra z dodatkiem Diablo II: Pan Zniszczenia.

  1. Oficjalna strona Diablo 2
  2. Median XL – strona oficjalna