Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2012, 12:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

MechWarrior Tactics kolejną grą typu free to play?

Uruchomiono oficjalną stronę internetową MechWarrior Tactics. Wszystko wskazuje na to, że jest to tytuł kolejnej gry korzystającej z modelu free to play.

Wygląda na to, że trwają prace nad kolejną grą z serii MechWarrior opierającą się na modelu free to play. Uruchomiono oficjalną stronę internetową, na której w przyszłym tygodniu powinno pojawić się więcej informacji.

Ze wspomnianej witryny dowiadujemy się, że produkcja będzie występować pod nazwą MechWarrior Tactics. Zauważyć można także loga studia Roadhouse Interactive oraz Acronym Games – jest całkiem możliwe, że stoją one za dewelopingiem omawianego tytułu. W roli wydawcy projektu najprawdopodobniej występuje firma InfiniteGame Publishing.

MechWarrior Tactics kolejną grą typu free to play? - ilustracja #1

Na oficjalnej stronie można się także zarejestrować, wpisując swój adres e-mail oraz „imię dowódcy”. Spekuluje się, że chodzi o zapisy do planowanych beta testów produkcji, a wspomniane imię to zapewne nick, jakim będziemy legitymować się w wirtualnym świecie. Po zapisaniu się otrzymujemy wiadomość zwrotną odnoszącą się do „nowej propozycji free to play w uniwersum MechWarrior”.

Poza tym witryna nie oferuje żadnych konkretnych informacji. Widnieje na niej jeszcze tajemnicze odliczanie, które zakończy się 21 lutego o godzinie 20:00. Wtedy spodziewamy się poznać więcej szczegółów, jako że strona zostanie zapewne zaktualizowana. Redaktorzy serwisu PC Gamer dowiedzieli się tylko, że na pewno nie będzie to produkcja dostępna na Facebooku.

Seria MechWarrior znana jest przede wszystkim posiadaczom pecetów. Zasiadamy w niej za sterami potężnych robotów bojowych, znanych też pod nazwą mechów. Od jakiegoś czasu trwają prace nad odsłoną MechWarrior Online, tworzoną przez studio Piranha Bytes. Wciąż czekamy na więcej informacji dotyczących tego tytułu.