Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2017, 20:07

autor: Góral

MechWarrior 5: Mercenaries - dwa nowe nagrania z rozgrywką

Na kanale IGN w serwisie YouTube pojawiły się nowe materiały prezentujące rozgrywkę z zaplanowanego na 2018 rok MechWarrior 5: Mercenaries.

MechWarrior 5: Mercenaries - dwa nowe nagrania z rozgrywką - ilustracja #1

Tuż przed świąteczną przerwą na kanale YouTube serwisu IGN pojawiły się nowe nagrania prezentujące rozgrywkę z MechWarrior 5: Mercenaries. Podobnie jak i my mogliście je przeoczyć, więc nadrabiamy zaległości i wklejamy je poniżej. Łącznie znajdziecie na nich 25 minut zabawy. W pierwszym przypadku pokazano walkę potężnym, ale powolnym mechem Atlas. Natomiast na drugim materiale sprawdzicie, jak w akcji sprawdza się zwinniejszy ShadowHawk. Ponadto możecie zaznajomić się z dwoma lokacjami – jedną przypominającą powierzchnię Marsa, a drugą leśną.

MechWarrior 5: Mercenaries w skrócie:
  • symulator mechów/strzelanka;
  • ukaże się pod koniec 2018 roku;
  • dostępna będzie na komputerach osobistych.

MechWarrior 5: Mercenaries zostało zapowiedziane pod koniec 2016 roku. Tytuł najpewniej ukaże się w grudniu 2018 roku na komputerach osobistych (studio Piranha Games nie planuje, przynajmniej na razie, wersji konsolowej). Będzie to pierwsza po kilkunastu latach przerwy odsłona serii przeznaczona dla samotnych graczy. Ostatnia część, MechWarrior Online, ukazała się w 2013 roku, ale jak mówi sama nazwa, jest to sieciowa produkcja.

W piątce przeniesiemy się do 3015 roku i weźmiemy udział w trwającej od wielu lat Trzeciej Wojnie Sukcesyjnej. Podczas zabawy wcielimy się w młodego najemnika-pilota mechów, który kierowany chęcią zysku będzie brał udział w kolejnych niebezpiecznych misjach. Rozgrywka, jak zresztą widać na dzisiejszych nagraniach, będzie utrzymana w duchu serii. Dostaniemy więc futurystyczną strzelankę z elementami symulacji, która wymagać ma nie tylko umiejętności, ale też cierpliwości oraz ciągłych inwestycji w ulepszanie maszyn i ich naprawę.