Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2017, 08:40

autor: Góral

Kilka minut rozgrywki z pięknego Fe

Na początku 2018 roku ukazać ma się niecodzienna platformówka Fe. Dziś możecie obejrzeć kilka minut rozgrywki z tej gry.

Podczas zeszłorocznych targów E3 na konferencji firmy Electronic Arts zapowiedziano Fe – niecodzienną przygodową grę akcji, która zostanie wydana w ramach programu EA Originals. Dziś możecie zobaczyć kilka minut rozgrywki z rzeczonego tytułu, które opublikowano na kanale YouTube serwisu IGN. Na materiale zaprezentowano zadanie polegające na uwolnieniu wielkiego jelenia. W tym celu nasz podopieczny nawiązał poprzez śpiew więź z latającym w pobliżu ptakiem. Zwierzak wskazał bohaterowi miejsce ze specjalną rośliną wytwarzającą wybuchające owoce, które wykorzystano do zerwania gigantycznego stworzenia ze „smyczy”. Ten w zamian nauczył swojego wybawcę nowego języka, dającego dostęp do kolejnych miejsc.

Fe w skrócie:
  • przygodowa gra akcji od studia Zoink Games;
  • ukaże się na początku 2018 roku;
  • tytuł dostępny będzie na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz PC-tach.

Rozgrywka wygląda na całkiem interesującą, zwłaszcza jeżeli należycie do grona miłośników eksploracji i platformówek. Kierowana postać może bowiem skakać, z łatwością wchodzić na drzewa czy też szybować. Dużym atutem produkcji jest również oprawa graficzna. Fe może się pochwalić ciekawą stylistyką, budzącą skojarzenia z Ori and the Blind Forest.

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie projekt pojawi się na rynku. Według ostatnich doniesień, zadebiutuje na początku 2018 roku w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Za grę odpowiada ekipa Zoink Games, którą możecie znać z wydanego w 2013 roku Stick It to The Man!.

Fe to trójwymiarowa przygodowa gra akcji, w której dużo się śpiewa. - Kilka minut rozgrywki z pięknego Fe - wiadomość - 2017-12-28
Fe to trójwymiarowa przygodowa gra akcji, w której dużo się śpiewa.