Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2017, 14:47

Max Payne 2, GTA: Liberty City Stories i inne klasyki Rockstara zmierzają na PlayStation 4

Dzięki bazie danych grupy ESRB dowiedzieliśmy się, że na PlayStation 4 zmierzają cztery klasyczne produkcje wydane przez firmę Rockstar w postaci Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories oraz Midnight Club 3: DUB Edition.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na PlayStation 4 zagości m.in. Max Payne 2: The Fall Of Max Payne. -  Max Payne 2, GTA: Liberty City Stories i inne klasyki Rockstara zmierzają na PlayStation 4 - wiadomość - 2017-09-30
Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na PlayStation 4 zagości m.in. Max Payne 2: The Fall Of Max Payne.

Agencje zajmujące ustalaniem kategorii wiekowych od dawna są doskonałym źródłem informacji o projektach, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Najnowszym tego przykładem stała się grupa The Entertainment Software Rating Board, w której bazie danych znalazły się wpisy odnośnie gier Grand Theft Auto: Liberty City StoriesGrand Theft Auto: Vice City StoriesMax Payne 2: The Fall of Max Payne oraz Midnight Club 3: DUB Edition w wersjach na PlayStation 4.

Grupa zaliczyła wyraźny falstart publikując te informacje, więc wydania na PlayStation 4 zostały szybko usunięte, ale mleko już się rozlało. Oczywiście, do tych doniesień należy podchodzić z dużym dystansem, ale sądząc po poprzednich tego typu sytuacjach z ESRB, błędem było jedynie przedwczesne umieszczenie tych wersji w bazie danych.

Zakładając, że te cztery gry naprawdę zmierzają na PlayStation 4 warto zastanowić się, czym dokładnie będą te wersje. Spodziewamy się, że dostaniemy wydania z PlayStation 2 w wysokiej rozdzielczości i dodanymi Trofeami, dokładnie tak samo, jak było to w przypadku Bully, Max Payne oraz Manunt, które trafiły na PS4 w zeszłym roku.

W każdym razie, mamy nadzieję, że doniesienia te się potwierdzą, gdyż Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne oraz Midnight Club 3: DUB Edition to cztery zdecydowanie godne uwagi produkcje i dobrze byłoby, gdyby dostęp do nich mieli otrzymali posiadacze PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona firmy Rockstar