Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2017, 14:47

autor: Adrian Werner

Max Payne 2, GTA: Liberty City Stories i inne klasyki Rockstara zmierzają na PlayStation 4

Dzięki bazie danych grupy ESRB dowiedzieliśmy się, że na PlayStation 4 zmierzają cztery klasyczne produkcje wydane przez firmę Rockstar w postaci Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories oraz Midnight Club 3: DUB Edition.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na PlayStation 4 zagości m.in. Max Payne 2: The Fall Of Max Payne. -  Max Payne 2, GTA: Liberty City Stories i inne klasyki Rockstara zmierzają na PlayStation 4 - wiadomość - 2017-09-30
Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na PlayStation 4 zagości m.in. Max Payne 2: The Fall Of Max Payne.

Agencje zajmujące ustalaniem kategorii wiekowych od dawna są doskonałym źródłem informacji o projektach, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Najnowszym tego przykładem stała się grupa The Entertainment Software Rating Board, w której bazie danych znalazły się wpisy odnośnie gier Grand Theft Auto: Liberty City StoriesGrand Theft Auto: Vice City StoriesMax Payne 2: The Fall of Max Payne oraz Midnight Club 3: DUB Edition w wersjach na PlayStation 4.

Grupa zaliczyła wyraźny falstart publikując te informacje, więc wydania na PlayStation 4 zostały szybko usunięte, ale mleko już się rozlało. Oczywiście, do tych doniesień należy podchodzić z dużym dystansem, ale sądząc po poprzednich tego typu sytuacjach z ESRB, błędem było jedynie przedwczesne umieszczenie tych wersji w bazie danych.

Zakładając, że te cztery gry naprawdę zmierzają na PlayStation 4 warto zastanowić się, czym dokładnie będą te wersje. Spodziewamy się, że dostaniemy wydania z PlayStation 2 w wysokiej rozdzielczości i dodanymi Trofeami, dokładnie tak samo, jak było to w przypadku Bully, Max Payne oraz Manunt, które trafiły na PS4 w zeszłym roku.

W każdym razie, mamy nadzieję, że doniesienia te się potwierdzą, gdyż Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne oraz Midnight Club 3: DUB Edition to cztery zdecydowanie godne uwagi produkcje i dobrze byłoby, gdyby dostęp do nich mieli otrzymali posiadacze PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona firmy Rockstar
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.