Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2022, 18:39

Kultowa strategia za darmo na GOG z okazji 14. urodzin sklepu

Do 9 października na GOG.com trwa promocja z okazji 14. urodzin sklepu. W jej ramach, przez najbliższe trzy dni, odbierzemy za darmo strategię Master of Magic Classic.

Źródło fot. GOG.com
i

Na GOG.com rozpoczęła się promocja z okazji 14. urodzin sklepu, która potrwa do 9 października. Obejmuje ona wiele tytułów, a obniżki sięgają 90%. Dodatkowo przygotowano rozdawnictwo gry. Przez najbliższe trzy dni bezpłatnie odbierzecie Master of Magic Classic.

14 lat GOG.com

Master of Magic Classic za darmo

Master of Magic Classic to strategia 4X z elementami RPG. Podczas zabawy wcielamy się w potężnego maga, który z pomocą swojej armii, złożonej z fantastycznych stworzeń, walczy z innymi czarnoksiężnikami. Produkcja doczekała się niedawno pierwszej od 25 lat aktualizacji, która dodaje nowe zaklęcia oraz znacznie poprawia sztuczną inteligencję.

Master of Magic Classic na GOG.com

Pizza Connection 2 za 0,89 zł

Pizza Connection 2 to prawdziwa klasyka wśród strategii czasu rzeczywistego. W grze wcielamy się w zarządcę sieci restauracji serwujących pizzę. Lista naszych zadań jest dość długa: musimy otwierać nowe placówki, tworzyć dania oraz dbać o rentowność istniejących już obiektów. Jakby tego było mało, trzeba również walczyć z konkurencją (nie zawsze legalnymi sposobami).

Pizza Connection 2 na GOG.com

14 lat GOG.com – inne okazje

  1. Evil Genius (angielski) – 11,69 zł (-75%)
  2. Hitman 2: Silent Assassin (angielski) – 7,99 zł (-80%)
  3. Jagged Alliance (angielski) – 5,59 zł (-80%)
  4. Jazz Jackrabbit 2 Collection (angielski) – 6,99 zł (-80%)
  5. POSTAL 2 (angielski) – 3,49 zł (-90%)
  6. Serious Sam: The First Encounter (angielski) – 4,39 zł (-80%)
  7. Shadowgrounds (angielski) – 2,99 zł (-85%)
  8. Still Life (angielski) – 2,49 zł (-90%)
  9. Worms 2 (angielski) – 5,59 zł (-80%)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej