Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2020, 09:32

autor: Adrian Werner

Marvel's Avengers - stream z gameplayem [Aktualizacja]

Firma Square Enix i studio Crystal Dynamics zorganizowały stream, podczas którego mogliśmy obejrzeć rozgrywkę z projektu Marvel’s Avengers.

Aktualizacja (tryb co-op, MODOK i mikropłatności):

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj wieczorem odbyła się transmisja pokazu Marvel’s Avengers. Składała się ona z kilku zwiastunów oraz obszernych fragmentów rozgrywki. Jej zapis znajdziecie powyżej. Pokazano także dostępne w grze rodzaje misji oraz bogaty wybór alternatywnych kostiumów dla superbohaterów, z których wiele wzorowanych jest na klasycznych komiksowych historiach. Każdy heros na otrzymać kilkadziesiąt wariantów ubioru.

Modyfikowanie postaci nie ograniczy się do jej wyglądu. Za pomocą ekwipunku, artefaktów oraz systemu rozwoju będziemy mogli dopasować superbohatera do indywidualnego stylu rozgrywki. W ten sposób np. nasz Hulk będzie mógł mocno różnić się od tego, którym kieruje nasz znajomy. Do tego każdy heros ma dysponować trzema unikalnymi zdolnościami specjalnymi, które dodatkowo będziemy mogli zmieniać za pomocą modyfikatorów.

Osoby czekające na grę mniej ucieszy informacja, że w Marvel’s Avengers pojawią się mikropłatności, choć na razie nie wiadomo, jaką postać przybiorą.

Podczas pokazu rozgrywki ujawniono także, że głównym czarnym charakterem będzie MODOK, czyli łotr, który na skutek mutacyjnych eksperymentów uzyskał nadludzką inteligencję. Ceną za to było zdeformowane ciało, z ogromnych rozmiarów głową.

Ciekawym elementem prezentacji były również tzw. War Zones. To misje zaprojektowane z myślą o czteroosobowym trybie kooperacyjnym, które jednak będziemy mogli rozegrać także samotnie z towarzyszami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Tego typu wyzwania podzielone zostaną na trzy kategorie. Vaults będą miały strukturę przypominającą lochy z gier RPG i zaoferują bogate nagrody w zamian za ich ukończenie. W Villain Sectors trafimy do stref pełnych klasycznych superzłoczyńców, a misje typu Iconic pozwolą nam rozegrać słynne przygody Avengersów, które miały miejsce przed rozpoczęciem fabuły gry.

Poprzednia wiadomość:

Firma Square Enix zapowiedziała wydarzenie War Table, podczas którego będziemy mogli obejrzeć transmisję gameplaya z Marvel’s Avengers, czyli osadzonej w komiksowym uniwersum gra akcji, nad którą pracuje studio Crystal Dynamics.

Stream ruszy dzisiaj o 18:30 czasu polskiego. W jego trakcie mamy obejrzeć obszerne fragmenty rozgrywki. Dowiemy się także sporo o mechanizmach zabawy oraz trybie kooperacyjnym.

Marvels Avengers - stream z gameplayem [Aktualizacja] - ilustracja #1
Gra ukaże się we wrześniu.

Przypomnijmy, że Marvel’s Avengers zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera zaplanowana została na 4 września tego roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

W dalszych planach są konwersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Na te wydania poczekamy jednak do przyszłego roku. Co ciekawe, osoby, które kupią wersję na PS4 lub XONE będą mogły za darmo uzyskać ulepszone edycje na konsolowe nowej generacji.

W przypadku wydania na PlayStation 5 gracze będą mogli wybrać między dwoma trybami. Jeden z nich postawi na ulepszenie oprawy graficznej, a drugi na płynność rozgrywki, oferując 60 FPS-ów i dynamiczną rozdzielczość 4K.

  1. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada (zapowiedź)
  2. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-06-25

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers