Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2019, 13:17

autor: Froozyy

Marvel's Avengers - wyciekł fragment rozgrywki. Pełny gameplay wkrótce [aktualizacja]

Square Enix ujawniło, kiedy pojawi się pierwszy oficjalny gameplay Marvel's Avengers. Mimo wszelkich starań do internetu wyciekł krótki fragment rozgrywki pokazany na San Diego Comic-Con.

Avengers ponownie łączą siły, aby stawić czoła nowemu wrogowi. - Marvel's Avengers - wyciekł fragment rozgrywki. Pełny gameplay wkrótce [aktualizacja] - wiadomość - 2019-07-19
Avengers ponownie łączą siły, aby stawić czoła nowemu wrogowi.

Aktualizacja: W internecie pojawił się właśnie kolejny filmik przedstawiający demo pokazane na Comic-Con San Diego. O ile jakość nagrania nadal pozostawia wiele do życzenia, to autorowi udało się nagrać aż 7 minut rozgrywki, na której oprócz Thora widzimy pozostałych Avengersów. Całe wideo możecie obejrzeć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Firma Square Enix zapowiedziała, że pierwszy oficjalny gameplay Marvel’s Avengers zostanie udostępniony tydzień po nadchodzącej imprezie Gamescom, czyli pod koniec sierpnia 2019 roku. Na obecnie trwającym Comic-Con San Diego odbył się zamknięty pokaz dema gry, ukazujący początkowe wydarzenia dziejące się pięć lat po tzw. Dniu A, który doprowadził do rozpadu tytułowych Avengersów. Wszyscy bohaterowie ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Nowe zagrożenie sprawia jednak, że poszukiwani herosi stają się jedyną szansą na ocalenie ludzkości.

Cały pokaz na bieżąco komentowało Square Enix na swoim Twitterze, dzięki czemu nieobecni na Comic-Conie mogli dostać namiastkę tego, co oferuje produkcja. Z wpisów dowiedzieliśmy się miedzy innymi, że pierwszy na miejscu wydarzeń przy moście Golden Gate pojawił się Thor, który pomógł w walce z zamaskowanym wrogiem. Zaraz po nim kolejno przybyli pozostali członkowie Avangersów – Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa oraz Kapitan Ameryka. Razem walczą z przeciwnikiem, jednak orientują się, że jego celem nie był most, a Helicarrier. Lotniskowiec wraz z Kapitanem Ameryką na pokładzie wybucha i tonie.

Tak właśnie rozpoczniemy przygodę w Marvel’s Avengers.
Tak właśnie rozpoczniemy przygodę w Marvel’s Avengers.

Twórcy potwierdzili również, że po prologu dostajemy więcej możliwości i używając odzyskanego Helicarriera jako bazy będziemy mogli odpalić kampanię dla pojedynczego gracza lub misje w trybie kooperacji. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że większość zadań będzie można wykonać każdym bohaterem (chociaż część z nich będzie dostępna tylko dla określonych postaci). Obecni na panelu mogli również zobaczyć 30-centymetrową figurkę Kapitana Ameryki, która będzie dostępna wraz z edycją kolekcjonerską gry (więcej o niej dowiemy się przed końcem tego roku).

Pomimo zakazu nagrywania na Comic-Con San Diego w sieci właśnie ukazał się krótki filmik nakręcony telefonem przedstawiający fragment pokazanego dema Marvel’s Avengers. Jest on słabej jakości, ale można na nim zobaczyć walczącego Thora, co daje nam namiastkę tego, jak będzie wyglądała walka w grze. Na ten moment ciężko powiedzieć, czy produkcja w ogóle spełni oczekiwania fanów Marvela i jego superbohaterów. Premiera gry zaplanowana jest na 15 maja 2020 roku, a tytuł ma ukazać się na PC oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.