Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 grudnia 2012, 08:02

autor: Adrian Werner

Marvel Heroes - nowy filmik tłumaczy rozwiązania fabularne w komiksowym action-RPG

W sieci pojawił się nowy dziennik dewelopera z gry Marvel Heroes. Ma on postać filmiku video i tłumaczy zawiłości fabuły.

Nadchodzące action- RPG Marvel Heroes budzi wielkie emocje wśród fanów hack-n-slash. Jego głównym projektantem jest David Brevik, który pełnił tę samą rolę przy kultowym Diablo 2. Co więcej, jak udowodniły serie serie X-Men Legends i Marvel: Ultimate Alliance, komiksowe uniwersum wydawnictwa Marvel doskonale nadaje się do adaptacji na ten gatunek. Twórcy gry właśnie wypuścili nowy video dziennik dewelopera, który tłumaczy jak skonturowana zostanie fabuła.

Głównym przeciwnikiem w całej grze będzie Doktor Doom, czyli jeden z najsłyniejszych złoczyńców zamieszkujących uniwersum Marvela. Nie tylko jest on niesamowicie potężny (zwłaszcza, że wszedł w posiadania artefaktu znanego jako Kosmiczna Kostka), ale również niezwykle inteligentny, dzięki czemu jest w stanie stworzyć plan, który zagrozi całemu światu. Opowieść rozpocznie się od ucieczki superzłoczyńców z więzienia. Fabuła ma być szalenie rozbudowana. Autorzy twierdzą, że odtworzenie jej w komiksach zajęłoby ponad 75 numerów. Każdy z grywalnych bohaterów posiadać będzie około 500 linii dialogowych, tak aby mogli nie tylko komentować wydarzenia, ale również komentować działania innych członków drużyny.

Aby zapewnić świetną historię deweloper zatrudnił scenarzystów odpowiadających za komiksy, w tym Briana Michaela Bendisa, który ma na koncie takie serie jak Ultimate Spider-Man, New Avengers, House of M, Secret Invasion czy Avengers vs X-Men. Opowieść rozwijana ma być podczas samych misji, jak również za pomocą scenek przerywnikowych, za opracowanie których odpowiadają artyści rysujący codziennie dla Marvela. Scenariusz gry nie ograniczy się tylko do głównego wątku. Każda lokacja posiadać ma również szereg własnych historii pobocznych. Część z nich doświadczy każdy gracz bawiący się na mapie, podczas gdy inne wymagać będą starannej eksploracji i stanowić mają nagrodę dla najbardziej wytrwałych fanów. Ponadto, autorzy chcą stale rozwijać swoją produkcję i dodawać do niej nowe opowieści.

Przypomnijmy na koniec, że Marvel Heroes oparte zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Gracze będą mogli wcielić się w większość najsłynniejszych bohaterów ze świata Marvel – w galerii grywalnych postaci znajdzie się m.in. Iron Man, Spider Man, Wolverine, Thor, Kapitan Ameryka, Deadpool. Gra zmierza wyłącznie na PC i obecnie jest fazie beta. Jeśli chcecie wziąć udział w testach to musicie zarejestrować się na oficjalnej stronie i liczyć na łut szczęścia.

Marvel Heroes – oficjalna strona gry

Marvel Heroes – rejestracja na beta testy

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.