Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 lutego 2018, 10:48

autor: Czarny Wilk

Mark Hamill w Strażnikach Galaktyki 3? James Gunn jest na tak

Krótka wymiana publicznych wiadomości między reżyserem Guardians of the Galaxy a odtwórcą roli Luke'a Skywalkera daje nadzieję na to, że tego ostatniego zobaczymy w trzeciej odsłonie popularnej serii filmów Marvela.

W dobie mediów socjalnych nie wszystkie wiadomości otrzymujemy w formie oficjalnych not prasowych, czy za sprawą dociekliwości dziennikarzy. Czasem wystarczy jedno zapytanie od fana na Twitterze, które może przekształcić się w dyskusję na temat potencjalnego angażu między znanym aktorem, a reżyserem popularnej serii filmów.

Hamilla niedawno mogliśmy oglądać w Ostatnim Jedi. - Mark Hamill w Strażnikach Galaktyki 3? James Gunn jest na tak - wiadomość - 2018-02-27
Hamilla niedawno mogliśmy oglądać w Ostatnim Jedi.

Jeden z fanów Strażników Galaktyki spytał Jamesa Gunna, reżysera odpowiedzialnego za obie odsłony cyklu, czy nie zatrudniłby do trzeciej części Marka Hamilla, aktora szerzej znanego z roli Luke’a Skywalkera w Gwiezdnych wojnach. Gunn w odpowiedzi oznaczył Hamilla i stwierdził, że mieszka on niedaleko i może wpaść z wizytą, by omówić z nim tę kwestię przy kawie. Nie trzeba było długo czekać, by na propozycję pozytywnie zareagował i sam zainteresowany. Panowie wymienili jeszcze kilka wiadomości, umawiając się na spotkanie – pełną dostępną publicznie dyskusję można przeczytać tutaj bądź zobaczyć poniżej.

Czyżby na naszych oczach rodził się jeden z najciekawszych aktorskich angaży roku?
Czyżby na naszych oczach rodził się jeden z najciekawszych aktorskich angaży roku?

Choć jest to tylko niezobowiązująca wymiana zdań, zatrudnienie Marka Hamilla nie jest nieprawdopodobne. James Gunn znany jest z zamiłowania do popkultury i chętnie współpracuje z gwiazdami filmów, na których się wychowywał, dzięki czemu w Strażnikach Galaktyki 2 pojawili się Sylwester Stallone oraz Kurt Russel. Aktor znany z roli Luke’a Skywalkera doskonale wpisałby się w ten trend, a jego angaż byłby bardzo miłą wiadomością zarówno dla fanów Gwiezdnych wojen, jak i filmów Marvela.

Strażnicy Galaktyki 3 zadebiutować mają w 2020 roku. Według nieoficjalnych doniesień, zdjęcia do obrazu rozpoczną się na początku 2019 roku w Atlancie. Wcześniej, w maju bieżącego roku, tytułowych Strażników zobaczymy w filmie Avengers: Infinity War.

filmy i serialefilmy Marvel James Gunn MCU / Marvel Cinematic Universe Strażnicy Galaktyki vol. 3