Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 grudnia 2022, 11:57

autor: Weronika Morozewicz

Znamy datę premiery 3. sezonu The Mandalorian

Platforma Disney+ zmieniła datę premiery trzeciego sezonu The Mandalorian. Sprawdźcie, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków oraz gdzie wyląduje Din Djarin z Grogu.

Źródło fot. Mandalorianin, Jon Favreau, Disney, 2022
i

Premiera nadchodzącego sezonu serialu The Mandalorian początkowo miała odbyć się w lutym przyszłego roku. Jednak na swoim oficjalnym koncie na Twitterze Disney+ wyznaczyło nową datę. Trzeci sezon Mandalorianina zadebiutuje na platformie 1 marca 2023 roku.

Fabuła nachodzącego widowiska rozpocznie się po wydarzeniach ukazanych w Księdze Boby Fetta. Po spotkaniu Din Djarina (Pedro Pascal) z Grogu, bohaterowie wspólnie udają się na Mandalorę, jako że podróż w to miejsce wydaje się być jedynym sposobem, by Mando mógł odzyskać swój honor. Wrześniowa zapowiedź serialu ukazuje bohatera stającego do walki z kilkoma opancerzonymi wojownikami. Prawdopodobnie to właśnie tam dojdzie do rozstrzygnięcia sprawy łowcy nagród.

Disney+ kupisz tutaj

Podczas konwentu Comic-Con Experience zaprezentowano rozszerzoną wersję zwiastuna nadchodzącego sezonu, który w tym roku zadebiutował na D23 Fan Expo. Materiał ukazał bohaterów w jednej z najbardziej ikonicznych lokalizacji w uniwersum Gwiezdnych wojen – Din Djarin i Grogu dotrą na Coruscant. Planeta stanowiła Imperialne Centrum podczas rządów Republiki oraz była miejscem, gdzie Obi-Wan Kenobi szkolił Anakina Skywalkera w sztuce Jedi.

Potwierdzono także, którzy aktorzy powrócą w trzecim sezonie. Carl Weathers ponownie wcieli się w rolę Greefa Kargi. Aktor dodatkowo odpowie za reżyserię jednego z nadchodzących odcinków. Giancarlo Esposito zagra złoczyńcę Moffa Gideona, a Katee Sackhoff zobaczymy jako Mandaloriankę Bo-Katan Kryze. Do obsady dołączył również Christopher Lloyd.

Scenarzystą i jednocześnie producentem wykonawczym nadchodzącego sezonu będzie twórca Mandalorianina, Jon Favreau. W zespole producentów wykonawczych znajdują się również: Dave Filoni, Kathleen Kennedy, Colin Wilson i Rick Famuyiwa. Nad produkcją nowego sezonu czuwa legendarna grupa Lucasfilm.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki fakty historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług których oferty prezentowane są powyżej.