filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 grudnia 2022, 13:02

The Last of Us od HBO Max na nowych plakatach; przyjrzyj się głównym bohaterom serialu

Premiera The Last of Us od HBO Max już na horyzoncie. Nowe plakaty dają fanom okazję przyjrzeć się postaciom, których jeszcze nie widzieli.

Źródło fot. The Last of Us; Kantemir Balagov; HBO; 2022
i

Serial The Last of Us jest oparty na grze akcji o tym samym tytule, wyprodukowanej przez studio Naughty Dog. Głównym bohaterem jest Joel, który eskortuje nastoletnią dziewczynkę Ellie przez opanowane epidemią grzyba, postapokaliptyczne Stany Zjednoczone. Dostarczenie dziewczynki do organizacji Świetlików ma pomóc wynaleźć lek na infekcję nękającą świat, na którą Ellie jest odporna.

9-odcinkowy serial to adaptacja, której najbardziej bali się sami fani gry. Uspokaja fakt, że serial jest tworzony przez współreżysera oryginalnej gry, Neila Druckmanna, oraz twórcę i głównego scenarzystę Czarnobyla. Taki skład daje szansę na wysokiej jakości adaptację. Padło również wiele zapewnień ze strony producentów oraz aktorów.

Tydzień po opublikowaniu nowego plakatu, na Twitterze The Last of Us zamieszczono nowe, szczegółowe plakaty z postaciami. Są na nich Joel (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey), których już zdążyliśmy poznać. Oprócz grafik z głównymi bohaterami, dostaliśmy również dziewięć dodatkowych plakatów z ważnymi postaciami. Pośród nich znaleźli się Tess (Anna Torv), Sarah (Nico Parker), Riley (Storm Reid), Henry (Lamar Johnson), Sam (Keivonn Woodard), Bill (Nick Offerman), Frank (Murray Bartlett), Tommy (Gabriel Luna) i Marlene (Merle Dandridge).

The Last of Us od HBO Max na nowych plakatach; przyjrzyj się głównym bohaterom serialu - ilustracja #1

Pedro Pascal jako Joel i Bella Ramsey jako EllieThe Last of Us; Kantemir Balagov; HBO; 2022

The Last of Us od HBO Max na nowych plakatach; przyjrzyj się głównym bohaterom serialu - ilustracja #2

Merle Dandridge jako Marlene i Nick Offerman jako BillThe Last of Us; Kantemir Balagov; HBO; 2022

The Last of Us od HBO Max na nowych plakatach; przyjrzyj się głównym bohaterom serialu - ilustracja #3

Gabriel Luna jako Tommy i Anna Torv jako TessThe Last of Us; Kantemir Balagov; HBO; 2022

The Last of Us od HBO Max na nowych plakatach; przyjrzyj się głównym bohaterom serialu - ilustracja #4

Lamar Johnson jako Henry i Keivonn Woodard jako SamThe Last of Us; Kantemir Balagov; HBO; 2022

Można również zobaczyć plakaty Sarah, Riley, Franka.

HBO Max kupisz tutaj

Oczekiwania wobec adaptacji The Last of Us są wysokie, na szczęście na efekt końcowy nie trzeba będzie długo czekać. Premierę pierwszego sezonu serialu HBO Max zaplanowano na 15 stycznia 2023 roku.

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Przygodę z profesjonalnym pisaniem rozpoczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, gdzie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” – szerzej znanego jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom.

więcej