Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2020, 14:54

Mafia Definitive Edition - wyścig dręczy graczy jak za dawnych lat

Gra Mafia: The City of Lost Heaven słynęła z wyjątkowo trudnej misji, w której gracz musiał wygrać wyścig. Okazuje się, że w Mafia: Definitive Edition ta sekcja również doprowadza niektórych do rozpaczy.

Mafia Definitive Edition - wyścig dręczy graczy jak za dawnych lat - ilustracja #1
Pod względem poziomu trudności wyścigu remake jest wierny duchowi pierwowzoru.

Dzisiaj na rynku zadebiutowała Mafia: Definitive Edition. Według recenzji, pomimo wielu zmian, jest to wierny remake pierwowzoru. Okazuje się, że dotyczy to także niesławnych wyścigów. Wersja tej misji z gry Mafia: The City of Lost Heaven przeszła już do historii za sprawą bardzo wysokiego poziomu trudności. Wiele osób do dzisiaj wspomina wielokrotne, nieudane próby ukończenia tego wyzwania. Remake sprawia, że teraz uczucie to może poznać nowe pokolenie graczy, a weterani mogą powspominać „stare, dobre czasy”.

Reddit Mafia: Definitive Edition zapełnił się narzekaniami na sekcję z wyścigami. Niektórzy nawet posuwają się do stwierdzenia, że to najgorsza misja ze wszystkich gier, w które grali. Nie brakuje osób, w przypadku których nawet wielogodzinne próby nie kończą się sukcesem. Wszystkiemu przyglądają się z rozbawieniem weterani pierwowzoru, cieszący się, że żółtodzióby także mogą poznać ten ból.

Osoby mające problemy z przejściem tej misji często po kilku godzinach poddają się i obniżają poziom trudności. Jeśli i Wy macie z tym kłopoty, to polecamy zapoznanie się z poświęconą wyścigom sekcją naszego poradnika.

Przypomnijmy, że Mafia: Definitive Edition ukazało się na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Edycja pecetowa dostępna jest w serwisach Steam oraz Epic Games Store. Na wszystkich platformach sprzętowych gra oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Mafia Definitive Edition: Wyścig - jak wygrać? (poradnik)
  2. Recenzja gry Mafia: Definitive Edition – Pan Remake przesyła pozdrowienia
  3. Oficjalna strona serii Mafia
  4. Mafia 1 Remake - poradnik, solucja