Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 września 2020, 15:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

3 października zapraszamy na GRYOffline 2020

Zapraszamy Was na GRYOffline 2020! Nasze coroczne spotkanie w związku z sytuacją pandemiczną przybierze nową, online’ową formę, co łączy się z obchodami 20. urodzin portalu! Więcej szczegółów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Tegoroczny GOF będzie naprawdę wyjątkowy. Po pierwsze: sytuacja pandemiczna sprawiła, że nasze coroczne spotkanie w formie „offline’owej” nie może się odbyć. Po drugie: 1 września obchodziliśmy 20 urodziny naszej firmy! Tak, od 20 lat jesteśmy z Wami, starając się dostarczać najlepsze treści o grach wideo, a od pewnego czasu również zahaczając o szeroko pojęte technologie oraz kino.

3 października zapraszamy na GRYOffline 2020 - ilustracja #1
Tegoroczne GRYOffline odbędą się online.

GRYOffline 2020

Jeśli pamiętacie nasze plany z początku roku, to wiecie, że tegoroczny GOF miał odbyć się przy okazji festiwalu fantastyki Pyrkon. Zaplanowaliśmy huczne obchody naszego dwudziestolecia, ale niestety – sytuacja na świecie wszystko pokrzyżowała. W związku z tym chcieliśmy znaleźć sposób na – chociażby symboliczne – spotkanie z Wami. Sporym atutem GOF-a zawsze była możliwość nawiązania kontaktu między redakcją a widzami – skoro więc nie możemy się zobaczyć, to porozmawiajmy sobie online! Poniżej znajdziecie szczegóły krótkiego eventu, który przybierze formę trzygodzinnego AMA z redaktorami i redaktorkami ze wszystkich działów GRYOnline.pl oraz TVGRYpl.

Najłatwiejszym narzędziem komunikacji w dzisiejszych czasach jest Discord, więc i my postawiliśmy na tę platformę. Od pewnego czasu posiadamy własny serwer, więc szkoda byłoby nie skorzystać z tego, co oferuje. Wszystkich zainteresowanych online’owym spotkaniem z redakcją zapraszamy w dniu 3 października (sobota) na godzinę 12:00!

Na naszym Discordzie (do którego zaproszenie tutaj) znajdziecie specjalną kategorię o nazwie GOF Online 2020. Wewnątrz tej kategorii znalazły się m.in. kanał z informacjami organizacyjnymi oraz specjalny kanał o nazwie #aktywuj-rolę, dzięki któremu w łatwy sposób uzyskacie specjalną rangę pozwalającą Wam w dniu eventu dołączyć do kanału głosowego, na którym znajdziecie naszą ekipę.

W tym momencie planujemy zorganizowanie wszystkiego na jednym kanale głosowym. Jeśli jednak całość przedsięwzięcia będzie zbyt chaotyczna i utrudniająca komunikację między Wami a nami, na bieżąco wdrożymy alternatywne rozwiązania. Nad całością czuwać będzie zespół moderatorski, którego zadaniem będzie dbanie o porządek i przyjazną dla wszystkich atmosferę. Pamiętajcie również, aby zapoznać się z regulaminem naszego Discordowego serwera, by uniknąć ewentualnych problemów.

Do serwera możecie dołączyć już dziś i otrzymać rolę, ale dopiero w dzień eventu na kanale z informacjami organizacyjnymi pojawiać się będą szczegóły dotyczące przebiegu naszego GOF-a w wersji online. W razie pytań i wątpliwości, możecie śmiało korzystać z kanału #pytania-o-gof.

3 października zapraszamy na GRYOffline 2020 - ilustracja #2

Limitowane koszulki

GRYOffline (nawet jeśli online) nie może obyć się bez specjalnych koszulek, które stali bywalcy doskonale kojarzą. Dla użytkowników zarejestrowanych w serwisie GRYOnline.pl przygotowaliśmy pre-order na specjalne, limitowane t-shirty, które swoim wzorem – mamy taką nadzieję – oddają ducha poprzednich edycji oraz dzisiejszą sytuację na świecie.

Koszulkę możecie kupić pod tym linkiem w cenie 89,99 zł (z wliczonym kosztem wysyłki). Ze względu na szczególną dla nas rocznicę, przygotowaliśmy jednak promocję dla starych wyjadaczy portalu. Za każdy rok posiadania konta otrzymacie 2 zł zniżki. Przykład? Konta założone w 2010 roku otrzymają automatyczny rabat w wysokości 20 złotych.

3 października zapraszamy na GRYOffline 2020 - ilustracja #3

Uwaga! Do druku trafi wyłącznie 100 egzemplarzy i ani jeden więcej, więc chętnych na zgarnięcie koszulki prosimy o pośpiech w podejmowaniu decyzji.

Użytkownicy z abonamentem Premium VIP aktywnym w chwili publikacji tego newsa (ale nie później!) jak co roku otrzymają swój egzemplarz całkowicie za darmo.

Sprawdźcie więc swoje skrzynki mailowe, na które zarejestrowaliście konta, aby poznać szczegóły!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami w tej niecodziennej dla nas wszystkich formule już w sobotę, 3 października o 12:00. Porozmawiamy sobie o grach, filmach, serialach, muzyce, wystawionych przez nas ocenach, powspominamy trochę historii i może co nieco zdradzimy na temat najbliższych planów.