Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 14 maja 2012, 15:58

Lost Planet 3 w planie wydawniczym firmy Cenega

Gra Lost Planet 3 zaprezentuje kolejną część historii planety i kolonii na E.D.N III.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Lost Planet 3 w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Lost Planet 3 trafiła do naszego planu wydawniczego. Tytuł ten ukaże się na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3 na początku 2013 roku. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszego trailera gry, z polskimi napisami.

Gra Lost Planet 3 zaprezentuje kolejną część historii planety i kolonii na E.D.N III. W grze gracze wcielą się w postać Jim'a Peytona, pilota, który opuszcza Ziemię, aby podjąć ryzykowny, ale bardzo dochodowy kontrakt na E.D.N. III., pracując dla Neo-Venus Construction (NEVEC), która przygotowuje planetę pod kolonizację. Jim dołącza do ekipy osadników w bazie Coronis i zaczyna badać nieznane tereny, pozyskując próbki zasobów energetycznych planety – Energii Termicznej. Ponieważ wraz z postępującymi pracami NEVEC'u, rezerwy Energii Termicznej wyczerpują się, los misji Coronis zależy od zlokalizowania naturalnego źródła zapasów energii. To stanowi okazję dla Jima do zdobycia sporej odprawy pieniężnej i tym samym uzyskania wcześniejszego biletu powrotnego do domu. Jim podejmuje to ryzyko, nie zważając na zdradzieckie warunki pogodowe i niebezpieczeństwo ze strony Akridów. Pomocny w wyprawie Jima okaże się specjalnie przygotowany ekwipunek, w którym znajdą się najróżniejsze przedmioty i narzędzia – konieczne zarówno do tego by Jim mógł wykonywać swoją pracę, jak i do tego by mógł ochronić się przed wiecznie zmieniającym się klimatem planety.

Cechy gry:

  1. Powrót do warunków ekstremalnych – przywracając serię do korzeni, akcja Lost Planet 3 powraca na E.D.N. III, wprowadzając dynamiczne pola walki, które są bardziej niebezpiecznie niż kiedykolwiek i zawierają stale zmieniające się warunki klimatyczne, wpływające na sposób rozgrywki.
  2. Staw czoło niebezpieczeństwu – gracze wcielają się w Jima, zwykłego robotnika, który podejmuje się niewyobrażalnego ryzyka po to, by zdobyć solidną zapłatę i powrócić do rodziny.
  3. Schronienie z dala od domu – Twój pojazd ochroni Cię przez niebezpiecznymi Arkidami i zmiennymi warunkami klimatycznymi planety. Musisz nauczyć się korzystać z wypełnionionego po brzegi przydatnymi narzędziami pojazdu jeżeli chcesz przetrwać w skrajnie niesprzyjających warunkach.
  4. Różnorodna rozgrywka – mieszanka akcji przedstawionej z widoku pierwszej osoby podczas prowadzenia pojazdu z trzecioosobowym trybem poruszania się postaci na piechotę.
  5. Emocjonujące doświadczenie w filmowym stylu – opracowane na bazie Unreal Engine 3 Lost Planet 3 zawiera wizualnie oszałamiające i unikalne środowisko, które wpływa na sposób rozgrywki.
  6. Zabójczy wrogowie – Akridy powracają jeszcze większe i bardziej zabójcze, sprawiając, że w walce z nimi, stosowanie taktycznych zagrywek staje się jeszcze bardziej konieczne.
  7. Odkryj sekrety E.D.N. III. – Nieznany świat ma wiele ukrytych sekretów. Poszukując Energii T Jim znajdzie zarówno odpowiedzi jak i zupełnie nowe pytania.
  8. Samotna planeta? - Lost Planet 3 zawierać będzie pełen zestaw trybów multiplayer, które wzbogacą doświadczenie świata Lost Planet.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.