Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2021, 12:48

Pies może sprawić, że pokochacie Lost Judgment

W sieci pojawił się nowy filmik z Lost Judgment. Pokazuje on wiele fragmentów rozgrywki, w tym minigierki. Gwiazdą materiału jest jednak pies rasy shiba inu, który pomoże nam w walce.

LOST JUDGEMENT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Ryu ga Gotoku Studio
  2. Wydawca: Sega
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, XSX, PS5
  5. Data premiery: 24 września 2021 r.

Firma Sega opublikowała nowy materiał wideo z gry Lost Judgment, czyli kontynuacji przygodowej gry akcji Judgment z 2018 roku.

Filmik trwa dwie minuty i koncentruje się na prezentacji rozgrywki. Pokazuje sprawdzanie miejsc zbrodni w poszukiwaniu dowodów oraz poszlak, sekcję wspinaczkową, walkę oraz pościg na dachach. Możemy także zobaczyć, jak podczas zabawy pomoże nam pies rasy shiba inu, który przyda się zarówno w trakcie eksploracji, jak i starć.

Materiał zawiera także krótkie fragmenty minigierek, takich jak boks, taniec, wyścigi, jazda na deskorolce, czy potyczki miniaturowych robotów.

Przypomnijmy, że Lost Judgment zmierza na konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Premiera odbędzie się 24 września tego roku. Co ważne, tego dnia gra zadebiutuje na całym świecie. To nowość dla tej marki, gdyż pierwsza część ukazała się wpierw w Japonii w grudniu 2018 r, a wydanie anglojęzyczne wydano dopiero sześć miesięcy później.

Odrębną kwestią pozostaje ewentualna wersja pecetowa. W maju zapytany o to przedstawiciel firmy Sega stwierdził, że wydawca nie ma obecnie w planach wypuszczenia Lost Judgment na PC. Takie sformułowanie daje nadzieję, że w przyszłości ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Firma wpierw musiałaby jednak skonwertować pierwszą część, która również na razie nie doczekała się wersji komputerowej, ale sądząc po popularności marki Yakuza na PC, wydaje się to jedynie kwestią czasu.

  1. Oficjalna strona gry