filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lutego 2021, 20:42

Loki opóźniony. Disney zdradza datę premiery Star Wars: The Bad Batch

Wiemy już, kiedy na Disney+ zagoszczą kolejne seriale. Disney ujawnił daty premiery takich serii jak Loki, Star Wars: The Bad Batch oraz Monsters at Work.

Disney postanowił dziś rozpieścić krytyków czekających na kolejne produkcje w Disney+. W trakcie zimowej prezentacji dla Television Critics Association nie tylko pokazano fragmenty The Falcon and The Winter Soldier, ale też zdradzono daty premiery wielu produkcji zmierzających do usługi streamingowej Disneya. Niestety, uwzględnia to jedno opóźnienie. Loki zadebiutuje nie w maju (jak zapowiadano), lecz 11 czerwca, ledwie kilka dni po kinowym debiucie Czarnej Wdowy. Zapewne wynika to z problemów z postprodukcją, jakie wytwórniom filmowym (i nie tylko) przysparza nieustępujący koronawirus.

Nie tylko fani Marvela poznali datę premiery wyczekiwanej przez nich produkcji. Disney podał też termin debiutu Star Wars: The Bad Batch, czyli spin-offu uznanego serialu Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Seria będzie dostępna w Disney+, poczynając od 4 maja. Terminarz wytwórni podany w trakcie konferencji TCA uwzględnia też garść innych produkcji, takich jak drugi sezon High School Musical: The Musical (14 maja) czy Monsters at Work (2 lipca).

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej